Е-комерція

У Європі запустили міжнародний знак довіри Shopping Secure

15:42, 30/11/2020

Голландська асоціація електронної комерції Thuiswinkel.org запустила Shopping Secure, знак довіри для транскордонних компаній електронної комерції. Міжнародний знак довіри можуть використовувати як компанії B2C, так і компанії B2B.

Як повідомляє Thuiswinkel.org, Shopping Secure було запущено для реагування на загальні потреби міжнародної галузі електронної комерції. Генеральний директор Wijnand Jongen каже, що Інтернет-магазини, які займаються транскордонним бізнесом, потребують більшої міжнародної безпеки.

Все більше і більше транскордонної електронної комерції

“Все більше і більше голландських інтернет-магазинів розширюють свій бізнес через кордон”, – говорить він. “Там вони стикаються з додатковими проблемами, оскільки відстань між продавцем і покупцем стає більшою, розмовляють іншою мовою та застосовують різні закони та правила”.

Відстань до покупця більша, говорять іншою мовою та застосовуються інші закони.

Що означає Shopping Secure?

Якщо компанія подає заявку на знак довіри Shopping Secure, Інтернет-магазин буде просканований на предмет витоків безпеки, він буде перевірений законом, щоб переконатися, що він відповідає законам та нормам, і буде фінансово контролюватися.

“Не кожен може стати учасником”

Thuiswinkel.org, частина (та батько-засновник) загальноєвропейської асоціації електронної комерції Ecommerce Europe, каже, що не кожен може стати членом голландського знаку довіри Thuiswinkel.org та транскордонної версії Shopping Secure.

«Ці знаки довіри означають безпечне та безпечне Інтернет-шопінг як у Нідерландах, так і за кордоном, тому наші члени повинні дотримуватися законів та норм. Тому вони повинні пройти процес сертифікації і будуть проходити повторну сертифікацію щороку ».

Члени будуть проходити сертифікацію щороку.

Джерело: ecommercenews.