Логістика

У Великобританії вдосконалюють систему доставки посилок

15:40, 29/07/2020

Компанія Quadient пропонує нову систему безконтактної доставки посилок для мешканців багатоповерхових будинків у Великій Британії. У передній залі під’їзду встановлюється певна кількість спеціальних шафок, які ззовні нагадують великі поштові скриньки. Але різниця не тільки у розмірі. 

Система працює як автоматична камера зберігання. Кур’єр доставляє посилку за адресою, кладе її у першу-ліпшу вільну шафку, зачиняє та повідомляє клієнтові за допомогою СМС ПІН-код. 

Шафки мають сталеві корпуси, товар у них надійно захищений та може пролежати до того моменту, поки покупець його не забере. Перевага системи полягає у тому, що не потрібно ставити персоналізовані шафки за кількістю квартир у будинку. Насправді їх потрібно значно менше, адже однією й тією ж можуть користатися мешканці різних квартир. 

Як повідомили представники компанії Quadient, потреба у новому обладнанні для безконтактної доставки товарів не зникла навіть після послаблення карантину. Навпаки, споживачі звикли до послуг кур’єрських служб та хотіли б убезпечити себе від ризиків у майбутньому. Так, лише на території США компанія у травні доставила 2,7 млн пакунків, що на 86% більше, ніж за той самий місяць торік. 

Перевага таких шафок полягає у тому, що вони доступні для клієнта у цілодобовому режимі, до них не потрібно далеко йти, й вони гарантують збереження пакунків. Також ці шафки зручні й для кур’єрів.

Джерело: logist.fm