Події Е&L

У США випустили ляльку Барбі на честь журналістки та суфражистки Іди Веллс

17:25, 14/01/2022

Американськая компанія Mattel, яка спеціалізується на виробництві іграшок Барбі, Hot Wheels, Монстр Хай та інших випустить ляльку на честь відомої темношкірої журналістки Іди Веллс.

«Барбі з гордістю вшановує неймовірну Іду Б. Веллс як модель для наслідування в нашій серії «Inspiring Women», присвяченій висвітленню героїв, які проклали шлях поколінням дівчат, щоб мріяти про велике та мати змогу змінити ситуацію.

У США випустили ляльку Барбі на честь журналістки та суфражистки Іди Веллс 1

Народившись у рабстві, Іда стала журналісткою, активісткою та суфражисткою, проливаючи світло на історії про несправедливість, з якою темношкірі люди стикалися протягом свого життя, і була співзасновником кількох організацій, включаючи NAACP (Національна асоціація сприяння прогресу кольорового населення).

Коли діти дізнаються про таких героїв, як Іда Б. Веллс, вони не просто уявляють собі краще майбутнє – вони знають, що мають силу втілити його в життя», – йдеться в офіційному Instagram компанії Mattel.

У США випустили ляльку Барбі на честь журналістки та суфражистки Іди Веллс 2

Іда Белл Веллс народилась в 1862 році за кілька місяців до видання Прокламації про звільнення рабів президента Лінкольна. Вона боролася з дискримінацією жінок та расизмом, входить до Національної зали слави жінок, у 2020 році Веллс була посмертно удостоєна Пулітцерівської премії.