Е-комерція

У Рівному запустився сервіс доставки продуктів Zakaz.ua

14:23, 30/06/2020

Сервіс дозволяє значно зекономити час та кошти під час продуктового шопінгу та отримувати потрібні товари, не виходячи з дому чи офісу. Наразі доставка здійснюється з гіпермаркету METRO, що знаходиться за адресою вул. Макарова, 21. Замовлення можна оформити на сайті metro.zakaz.ua або у мобільному додатку Zakaz.ua.

Про це для El News повідомила пресслужба компанії Zakaz.ua.

Оформлення покупки займає мінімум часу: потрібно наповнити кошик, ввести контактні дані, обрати форму оплати та зручне двогодинне вікно доставки. Підтвердження замовлення прийде на електронну пошту та телефон у вигляді sms. Сервіс працює без жодної націнки, а тому ціни на сайті не відрізняються від цін на полицях гіпермаркету. На момент замовлення також діють усі акційні пропозиції торговельної мережі.

Продукти збирають професійні комплектувальники, які відстежують строки придатності, цілісність упаковування та належний товарний вигляд. Наприклад, цього літнього сезону співробітники сервісу Zakaz.ua відібрали в гіпермаркетах та своєчасно доставили клієнтам понад 800 кг ароматної полуниці та близько 500 кг стиглої черешні. У разі відсутності товару на полиці, комплектувальник обов’язково запропонує заміну продукту на інший в однаковій ціновій категорії. До моменту передачі у руки замовника, усі продукти перебувають у спеціальних термоящиках, які забезпечують правильну температуру зберігання.

Загалом сервіс може доставити продукти будь-якої ваги та об’єму, у тому числі для офісів, готелів та ресторанів. Вартість доставки по місту складає 69 грн за замовлення вагою до 30 кг.

«Рівне стало 15-им містом в Україні, де сервіс Zakaz.ua вже збирає та доставляє різноманітні товари з гіпермаркетів. Онлайн-асортимент налічує 18,3 тис. одиниць, що дозволяє з легкістю здійснювати регулярні закупівлі для сім’ї чи бізнесу», – коментує Андрій Курський, генеральний директор сервісу Zakaz.ua.

Нагадаємо, Zakaz.ua розширив можливості доставки продуктів у Запоріжжі.