Логістика

У Німеччині створили ватажний вагонь майбутнього

13:09, 11/09/2020

Компанія DB Cargo, що є філією Deutsche Bahn AG, та постачальник послуг для залізничного транспорту VTG презентували новий модульний вантажний вагон. Його створили у рамках масштабного проекту «м2», що стосується удосконалення залізничної логістики. За словами розробників, вагон має модульну конструкцію та може бути легко адаптований до потреб будь-якого вантажовідправника. Презентацію проводили голова правління VTG AG Хайко Фішер та генеральний директор DB Cargo Сигрід Нікутта. 

Чотиривісні вагони можуть мати довжину вантажної платформи від 34,7 до 74,3 фута. В залежності від призначення їх можна обладнати різними гальмами та колісними парами. Також на платформу можна встановлювати різні типи кузовів.

Як стверджує Сигрід Нікутта, у рамках проекту «м2» налагоджено виробництво вагонів майбутнього. З новою модульною системою можна швидко змінювати конструкцію та призначення вагонів, що робить їх більш універсальними для перевезення різноманітних вантажів. Це означає менше порожніх перегонів та простоїв в очікуванні, коли до спеціалізованого вагону надійде відповідний вантаж. 

За словами Хайко Фішера, так вагони краще підходять для роботи з морськими портами. Скоріш за все, модульні вагони з’являться на залізниці уже наступного року. 

Джерело: logist.fm