Е-комерція

У магазині “Всі. Свої” на Хрещатику з’явився контейнер для використаної одягу. Вони будуть передані в благодійний магазин “Ласка”

12:11, 25/02/2021

У магазині українських брендів “Всі. Свої” на Хрещатику, 27 з’явився бокс для використаних речей. Про це ритейлер написав у себе в Instagram. Речі з цього боксу потраплять в благодійний магазин “Ласка”.

“Сьогодні sustainable living перетворюється з тренда в культуру, а люди починають звертати увагу на проблеми екології і надмірного споживання”, – йдеться в пості “Всі. Свої” в Instagram. 

У “Всі. Свої” можна приносити тільки одяг. Вона повинна бути чистою і незіпсованою. Взуття, сумки, книги, вази або інший декор, можна принести в магазин “Ласка”.

Як підготувати речі до здачі потрібно:
▪попрати й висушити її;
▪перевірити кишені на наявність сторонніх предметів і фурнітуру на справність;
▪упакувати речі в пакети й міцно зав’язати.

Подібні бокси, в яких покупці можуть залишити використані речі, впроваджують великі рітейлери, зокрема, H&M, Uniqlo, The North Face, Zara і Levis і інші. Речі йдуть на перероблювання, або їх віддають на благодійність. Деякі рітейлери при цьому дають покупцям винагороду у вигляді знижок на покупки в магазинах.

  • У 2019 віддати речі на перероблювання можна було в 4200 магазинах H & M Group по всьому світу. За це покупці можуть отримати знижку в розмірі 15%. 
  • У 2014 році Levi’s запустив свою ініціативу з перероблювання одягу в обмін на 10% знижку на покупки.
  • З 2015 року японський рітейлер одягу  Uniqlo  також приймає ношений одяг бренду, яку потім передають нужденним.

Нагадаємо, за прогнозами аналітиків Global Data, вже через 10 років ринок секонд-хенду зможе випередити ринок фастфешн : до 2028 року в США ринок секонд-хенду має зрости до $ 64 млрд, тоді як ринок фастфешн досягне тільки $ 44 млрд.

Джерело: retailers.