Логістика

У грудні та січні можна безкоштовно відправляти посилки через поштомати Meest

17:48, 18/12/2020

Кількість користувачів, які відправляють і отримують посилки з допомогою поштоматів, за рік зросла на 50-60%.

Як повідомили RAU в групі компаній Meest, поштомати стали головним трендом на ринку поштово-логістичних послуг під час пандемії. Кількість користувачів, які відправляють і отримують посилки з їх допомогою, за рік зросла на 50-60%. Українці вважають за краще цей вид доставки завдяки його простоті, зручності у використанні, а також абсолютної безпеки.

З огляду на зростаючий попит на безконтактну відправку в зв’язку з другою хвилею поширення коронавірусної інфекції, і з огляду на необхідність українців привітати один одного з новорічними святами, Meest анонсує нову акцію. До 31 січня 2021 роки одержувати і відправляти посилки через почтомати Meest можна безкоштовно. Послуга доступна по всій Україні.

“Забезпечити людям можливість відправляти посилки швидко і безпечно – це один з найважливіших викликів для нашої команди. Гнучкість і готовність до змін – важлива риса сучасного бізнесу. Тому ми не тільки оптимізуємо послуги з доставки товарів, а й розвиваємо й модернізуємо нові процеси, намагаємося зробити їх доступними для всіх верств населення”, – прокоментував Ростислав Кісіль, президент глобальної групи Meest

Через поштомати можна відправляти посилки вагою до 10 кг: документи й будь-які інші малогабаритні відправлення. Крім того, з 7 грудня 2020-го по 31 січня 2021 року замовити безкоштовну доставку товарів в поштомати Meest можна також в популярних онлайн-магазинах техніки, одягу, будівельних, дитячих, косметичних товарів і з продажу книг.

Нагадаємо, крім стандартного формату відправок через почтомати Meest можна оформити надшвидку доставку по Києву за п’ять годин. Для цього вкласти посилку в почтомат потрібно до 11:00.