Е-комерція

У Alibaba Group замість посад будуть позначення функцій співробітників

11:13, 28/10/2020

Alibaba Group запустила міжнародний проект щодо скасування назв посад, щоб залучити молодих фахівців. Про це пише видання РБК з посиланням на дані однієї з дочірніх компаній Alibaba – Cainiao Network. Відповідно до проведеного компанією дослідження, вказівка посад негативно впливає на загальні переговори та знижує ініціативність.

«Ми провели дослідження і з’ясували, що коли людина бачить в чаті керівника високого рівня, то в більшості випадків він вважатиме за краще згладити формулювання, ніж висловитися безпосередньо. Для того, щоб уникнути таких ситуацій, було прийнято рішення прибрати назви посад з усіх внутрішніх комунікацій», – розповіла виданню лідер HR-функції Cainiao Network Євгена Волкова.

Тепер співробітники замість посад будуть бачити в корпоративних месенджерах, інтернет-порталах або поштою тільки назва функції, наприклад «функція маркетингу» або «функція корпоративних комунікацій». Дослідження, показало, що плоска структура вкрай важлива для покоління Z. Зараз Cainiao та Alibaba активно набирають молодих менеджерів для охоплення нових цільових аудиторій, а можливість для випускників вузів відразу на рівних спілкуватися з топ-менеджментом без прив’язки до посади позитивно позначилася на якості роботи. Так, в деяких проектах швидкість реалізації зросла наполовину.

За словами Євгенії Волкової, Аlibaba прагне до відкритості, тому в корпоративному месенджері будь-який співробітник може написати або зателефонувати керівнику будь-якого рівня, в тому числі засновнику групи Джеку Ма і гендиректору Деніелу Чжан.

Джерело: retailers.ua