Е-комерція

Три четверті інтернет-користувачів щомісяця роблять покупки онлайн

14:13, 26/11/2020

Спалах коронавірусу змінює звички звичайних покупців, і це, і собі, суттєво впливає на світову логістику. Вже 76% людей, які користуються Інтернетом, принаймні раз на місяць купують там ті чи інші товари. Лише 4% заявляють, що досі воліють уникати стосунків з інтернет-магазинами. Про це свідчать результати дослідження, проведеного на замовлення агенції CBRE.

Також під час опитування вдалося здобути й іншу важливу інформацію. Зокрема:

Найчастіше в онлайн-режимі люди купують одяг, електроніку, побутову техніку, парфуми та косметику.

Кожен десятий інтернет-користувач призвичаївся замовляти їжу, не виходячи з дому чи офісу.

До кінця року частка інтернет-торгівлі у загальному об’ємі продажів досягне 10%, що змінить структуру попиту на складські приміщення.

За словами керівника департаменту складської логістики агенції CBRE Беати Гриневської, у Польщі ця світова тенденція призвела до того, що протягом трьох кварталів поточного року різні компанії взяли в оренду 3,7 млн кв. м складів, а на долю підприємств електронної торгівлі припадає вже 11% цього ринку. Крім того, 32% компаній, що зайняті традиційною торгівлею, почали застосовувати багатоканальні технології збуту. Отже, і вони беруть склади для обслуговування покупців з Інтернету. 

Ми знову можемо відзначати позитивний вплив карантинів на розвиток новітніх технологій. За словами Гриневської, лише 47% представників логістичного бізнесу країни поки що не помічають суттєвих змін у своїй галузі. 

Джерело: logist.fm