Лайфхаки

Савчук Ірина

Трендові пальта Zara: онлайн-шопінг за мастхевами зими 2020-2021

15:28, 10/11/2020

Вже зовсім скоро на всіх вулицях країни пануватиме морозяний різдвяний настрій. Говоримо про трендові пальта зими 2020-2021 в онлайн-магазині ZARA.

В чоловічому стилі. Цієї зими пальто в чоловічому стилі найбільш бажана покупка для модниць. Головний акцент дизайнери роблять на широкі, об’ємні плечі.  Пальто в чоловічому стилі має бути строгим і виглядати так, ніби воно дійсно чоловіче.

ПАЛЬТО ЧОЛОВІЧОГО КРОЮ З ВОВНОЮ. 3 699,00 UAH

Клітинка. Принт в клітинку, здається, став універсальним. Доречним буде і нове пальто в клітинку. При виборі більшу увагу зверніть на фасон верхнього одягу, ніж на саму клітинку – будь-яка варіація цього узору буде актуальною. Зверну увагу на трендове

ПАЛЬТО ЗІ ЗМІШАНОЇ ВОВНЯНОЇ ТКАНИНИ В клітинку за 2 299,00 UAH з онлайн-магазину ZARA.

Двобортне пальто. Класичне пальто з двома паралельними рядами застібок сьогодні не тільки атрибут військово-морської піхоти, а й елемент стильного жіночого гардеробу. Двобортне пальто обов’язково додасть Вашому образу елегантності і жіночності.

ДВОБОРТНЕ ПАЛЬТО З ҐУДЗИКАМИ. 2 999,00 UAH

Кейп. Стильне і зручне пальто-кейп завойовує популярність на подіумах і серед зірок стріт-стайлів. Кейп виглядає аристократично і додає загадкового шарму. Чудово доповнять образ високі рукавички.

ПАЛЬТО-НАКИДКА З БАВОВНОЮ 2 299,00 UAH

Пухнасте пальто. Цієї зими дозвольте собі бути схожими на улюбленого плюшевого ведмедика. Затишний образ стане Вашим улюбленим.

ДВОБОРТНЕ ПАЛЬТО ЗІ ШТУЧНОГО ХУТРА 3  999,00 UAH

Сподіваюсь, мої поради стануть корисними для Вашого онлайн-шопінгу. Пам’ятайте, найтрендовішим і найтеплішим є те пальто, яке подобається Вам.