Е-комерція

Товариство британських рекламодавців створило кодекс поведінки для інфлюенсерів

14:07, 14/09/2021

Щоб зробити сектор реклами прозорішим для споживачів.

Інкорпоративне товариство британських рекламодавців (ISBA) опублікувало кодекс поведінки для маркетингу від інфлюенсерів.

Цей збірник перспективних методичних рекомендацій щодо маркетингу й контенту креаторів покликаний допомогти розвіяти негативний імідж рекламного сектору.

Кодекс містить 40 положень. Вони пояснюють належний аналіз під час вибору креаторів, забезпечення належного захисту від зловживань у мережі для них, чіткі описи і співпрацю щодо створення вмісту та своєчасну оплату.

Також документ звертає увагу, що будь-яка реклама повинна бути позначена гештегом #Ad (#Реклама).

Філ Сміт, генеральний директор ISBA, говорить:

“Маркетинг упливових людей — це потужний інструмент. У світі, де реклама постраждала від утрати довіри й де споживачі частіше вірять у рекомендації однолітків чи “таких, як я”, кампанії надають можливість окремим людям, агентствам та брендам працювати разом, використовуючи нові платформи для охоплення аудиторії цікавими способами. <…> Немає виправдання для нерозкриття того факту, що реклама насправді є в контенті, або для введення в оману споживачів за допомогою редагування фотографій. Крім того, впливові особи часто стикаються з реальними проблемами, що стосуються фінансових потоків та психічного здоров’я”.

Хоча цей кодекс не є юридичним документом, ISBA сподівається, що його додадуть до юридичних договорів і застосовуватимуть безпосередньо в роботі. Кодекс уже підписали компанії Lidl, Made.com, Specsavers, Tesco, PepsiCo, Paddy Power, LG та L’Oréal.