Е-комерція

Топ-10 модних брендів на Amazon

10:45, 09/06/2021

Платформа автоматизації електронної комерції Lengow та інструмент аналізу даних Amazon DataHawk опублікували дослідження на Amazon та інтернет-ринку моди. Вони проаналізували сотню найкращих продавців у категорії “Одяг” на Amazon UK, Amazon Germany, Amazon France та Amazon Italy з травня 2020 року по травень 2021 року та виділили 10 найкращих модних брендів на Amazon.

Єдина загальноєвропейська стратегія бренду Amazon

Один з висновків полягає в тому, що в найкращі 10 є багато неіменних брендів. Але на всіх чотирьох ринках є також деякі відомі бренди, які неодноразово потрапляють у топсписок. Наприклад, Calvin Klein можна знайти у Великобританії , Італії та Франції, Puma потрапила в першу десятку Німеччини, Італії та Франції, а Tommy Hilfiger також можна знайти на цих трьох ринках. За словами Ленгоу, це говорить про єдину загальноєвропейську стратегію бренду Amazon.

Fruit Of The Loom – це єдина марка, яка міститься у кожному 10-му списку.

Fruit Of The Loom, однак, є єдиною торговою маркою, яка міститься у кожному 10-му списку. Цей американський бренд моди виробляє основні товари, які купуються насамперед через їх привабливу ціну. Компанія обробляє майже всю стратегію розповсюдження через Amazon, лише в США вона додатково має власний інтернет-магазин DTC.

Магазин брендів Amazon

Дослідження показує, що більшість брендів із 10 найкращих модних брендів на Amazon покладаються на Amazon Brand Store. Особливо відомі бренди роблять це, щоб забезпечити постійний імідж бренду, стверджує Ленгоу. “Такий магазин також дозволяє збільшити обсяг відвідувачів і виділитися серед конкурентів”.

Популярним є придбання основних продуктів оптом.

Згідно з аналізом, основні продукти користуються великою популярністю. У найкращі 10 списків переважають такі типи товарів, включаючи боксери, труси, шкарпетки та футболки. “Предмети, для яких ви не хочете користуватися роздягальнею, а скоріше замовляйте в Інтернеті без жодної суєти”, – пояснює Ленгоу. У найкращі 10 також входять основні продукти у великих кількостях. Кілька разів, пакети по 6, 10 або навіть 18 можна знайти у верхніх списках.

Половина брендів на Amazon.de та Amazon.co.uk є національними

Ще однією цікавою знахідкою є те, що половина брендів Amazon Amazon та Amazon UK є національними. Це не так для ринків Amazon у Франції та Італії

“Особливо в країнах, де Amazon надзвичайно сильний, національні бренди, здається, докладають більше зусиль для стратегії, яка приносить свої плоди”.

Інші популярні модні ринки в Європі

Серед роздрібних торговців та брендів, що продають моду на Amazon, Cdiscount (42,9 відсотка) був найпопулярнішим ринком, на якому вони додатково продають свою продукцію в Інтернеті. Spartoo (38,1%), eBay (37,4%), La Redoute (25,9%), Zalando (13,7%) та Privalia (9,3%) – інші популярні ринки моди в Європі.

Де, крім Amazon, продають європейські транскордонні роздрібні торговці та торгові марки?
Джерело: Amazon та інтернет-ринок моди