Логістика

Ксенія Савчук

ТОП-10 інновацій, які змінять логістику в 2020 році

15:27, 20/01/2020

Технологічні інновації відіграють все більшу роль у всіх галузях економіки, і логістика та управління ланцюгами поставок також не можуть залишатися осторонь від цього процесу.

До такого висновку приходять європейський експерти, автори статті «Top 10 Supply Chain and Logistics Technology Trends in 2020 logistics technology trends», яка розміщена на європейському блог-ресурсі TransMetrics.

На їхню думку, інновації в логістичній сфері пов’язані не тільки з прагненням логістичних компаній впроваджувати нові технології для того, щоб не відстати від розвитку галузі – в значній мірі цього вимагають клієнти логістів – представники торгового бізнесу і великих промислових підприємств, які вимагають, щоб їхні товари або послуги приходили до замовника швидше і з меншими витратами. Які ж інновації будуть значною мірою визначати зміни в логістиці в новому році? У Transmetrics виділили ТОП-10 важливих інноваційних логістичних трендів.

1.Управління ланцюжком поставок в режимі реального часу

Ланцюжок поставок в режимі реального часу (SCV) перестала бути «технологічної родзинкою» або «дивиною» в логістиці: в 2019 році її почали впроваджувати багато компаній, в 2020 році вона стане необхідною практично повсюдно.

Дані в реальному часі зараз більш затребувані все більшою кількістю клієнтів, і це означає, що підприємствам логістики і управління ланцюгами поставок повинні будуть зосередитися на них. В даний час з’явилася велика кількість стартапів, чиї рішення забезпечують прозорість ланцюжка поставок, надають технологію, яка сприяє швидкому реагуванню на зміни, дозволяючи компаніям використовувати дані в реальному часі.

Такі дані включають схеми переміщення транспорту, погодні умови в певній місцевості аж до стану доріг або під’їзних шляхів до портів, що дозволяє оптимізувати маршрути доставки. У 2019 проводилися дослідження, які показали, що логістичні компанії, що використовують повністю інтегровані ланцюжки поставок, на 20% ефективніші в порівнянні зі своїми конкурентами.

Не можна говорити про управління ланцюгами поставок, не згадавши при цьому технологію інтернету речей (IoT), яка є найважливішим активом для відстеження поставок. Підключення пристрою IoT на різних ділянках дозволяють складах відстежувати переміщення обладнання, транспортних засобів та товару через хмарні сервіси. У той же час управління контейнерами на базі IoT також спрощується завдяки моніторингу в реальному часі, підвищення ефективності використання палива, профілактичного обслуговування і активізації операцій з контейнерами замість реактивних.

Завдяки цьому ще однією тенденцією напевно стане більш тісну співпрацю між стартапами IoT і логістичними компаніями. Один із найсвіжіших прикладів – компанія Hapag-Lloyd, яка вибрала IoT-стартап Globe Tracker для створення своєї нової системи моніторингу контейнерів в реальному часі під назвою Hapag-Lloyd Live.

У 2020 році з нетерпінням чекаємо нових партнерських відносин зі стартапами IoT, оскільки сектор починає вимагати відстеження клієнтів в режимі реального часу.

Зростаюча важливість нових моделей і нових гравців на ринку
Слід зазначити, що майбутнє логістики формують не тільки нові технології: не менш важлива роль нових бізнес-моделей і нових гравців в галузі. Часто приводяться в дію стартапами, нові системи, що включають елементи економіки спільного використання (шеринга), швидко завойовують популярність.

Не маючи великого досвіду роботи з логістичними активами, стартапи прагнуть зосередитися на «легких» частинах ланцюжка поставок, перетворюючись, наприклад, в цифрових експедиторів. Завдяки більш гнучким операціями вони можуть пропонувати більш привабливі ціни, забезпечуючи при цьому прозорість логістичного процесу.

Це відноситься і до Uber, який запустив свою функцію Uber Freight в США в 2017 році і в минулому році розширився до Європи і Канади, прагнучи до більш ефективного глобального ринку вантажоперевезень. Uber Freight, на думку Uber, є одним з найбільш багатообіцяючих підприємств: під час серпневої телефонної бесіди з інвесторами генеральний директор Uber Дара Хосровшахі заявила, що

«Uber Freight продовжує демонструвати вражаючий ріст і значний прогрес у другому кварталі, незважаючи на м’які ринкові умови».

Навіть власні клієнти галузі бачать потенціал в експедируванні вантажів: Amazon планує розширити свій власний досвід у сфері складування та транспортування для розвитку власних можливостей доставки. Компанія вже досягла великих успіхів завдяки розвитку Prime Air, служби безпілотних літальних апаратів, яку вона будує для створення повністю електричних безпілотників, здатних літати до 15 миль і доставляти посилки вагою менше п’яти фунтів до клієнта менш ніж за 30 хвилин.

Крім того, повідомляється, що компанія імпортує нові інтермодальні контейнери під брендом Amazon з Китаю. Крім того, компанія анонсувала платформу Amazon Flex, яка використовує драйвери контрактів на вимогу, щоб прискорити розширення програми доставки Prime One Day.

Також Amazon оголосив про своїх нових робототехнічних продуктах, що прямують в сотні центрів обслуговування по всьому світу. Одним з таких продуктів є система сортування Pegasus, яка на сьогоднішній день подолала два мільйони миль і вже скоротила кількість неправильно відсортованих товарів на 50%, зберігши при цьому функції безпеки існуючої системи приводу.

Крім того, гігант електронної комерції тестує Amazon Scout, який призначений для безпечної доставки посилок клієнтам, які користуються невеликі автономні засоби доставки. Крім того, генеральний директор Amazon Джефф Безос заявив, що компанія інвестувала 700 мільйонів доларів в Rivian, стратап зі створення електромобілів, завдяки чому той випустить 100 тисяч електрофургонов по доставці товарів Amazon.

Ще одним чудовим прикладом впливу компанії на галузь є Flexport, спеціалізоване хмарне програмне забезпечення для експедиції вантажів і платформа для аналізу даних. На початку минулого року компанія отримала фінансування в розмірі 1 млрд. Доларів і планує запустити операційну систему для глобальної торгівлі, яка включає стратегічну операційну модель глобального експедирування вантажів і об’єднує в собі кращі з усіх технологій ланцюжка поставок.

У зв’язку з тим, що розробляється так багато майбутніх технологічних досягнень, стає ясно, що це одна з тенденцій в області логістичних технологій, за якими потрібно стежити в 2020 році.

2.Роботизація складських операцій

tНі у кого не виникає сумніву в тому, що в останні роки складські операції зазнали значних змін – і з поступовою інтеграцією технологій це одна з тенденцій в області логістичних технологій, яка, ймовірно, збережеться. Одним з очевидних нововведень є складська робототехніка, швидко розвивається область.

Згідно глобального звіту про роботу з клієнтами Global Customer Report 2019, тестування робототехніки на складі збільшилася на 18% в порівнянні з минулим роком. Мобільний складської робот Boston Dynamics під назвою Handle є тому одним з яскравих прикладів: компанія розробила повністю автономне компатное пристрій, який може отримувати доступ в будь-важкодоступні місця, і при цьому володіє розширеною зоною огляду.

Завдяки цьому робот може швидко розвантажувати вантажівки, складати піддони і переміщати ящики для всього складу. Також підвищити ефективність і швидкість складських процесів можуть як носяться технології, так і транспортні засоби без водія або багатофункціональні роботи.

Наприклад, компанії GreyOrange і Locus Robotics вже застосовують роботів, які самостійно переміщаються по складу. Завдяки технологіям машинного навчання і датчикам, що забезпечує граничну точність і простоту відстеження, на сучасних складах в 2020 році з’явиться велика кількість автономних роботів.

3.Штучний і доповнений інтелект

За останні кілька років галузь логістики почала інтегрувати в свою діяльність рішення по штучному інтелекту (ІІ), включаючи інтелектуальні перевезення, планування маршрутів і планування попиту, і це тільки початок.

Ми очікуємо, що вантажовідправники, перевізники, постачальники і споживачі зможуть отримати вигоду з цих тенденцій розвитку логістичних технологій, що продовжуються в 2020 році. Поряд зі штучним інтелектом не менш активно напевно буде використовуватися доповнена реальність і розширений інтелект.

Розширений інтелект поєднує в собі інтелект людини з автоматизованими процесами штучного інтелекту. Наприклад, в плануванні логістики використання розширеного інтелекту може навіть перевершувати використання тільки ІІ, оскільки поєднує в собі можливості людей (досвід, відповідальність, обслуговування клієнтів, гнучкість, здоровий глузд і т. Д.), З технологіями штучного інтелекту, за яким залишиться доля виконувати повторювану і тяжку роботу.

На думку фахівців компанії Gartner, розширений інтелект створить 2,9 трильйона доларів ділової цінності і призведе до збільшення продуктивності праці на 6,2 мільярда годин в глобальному масштабі до 2021 року.

Можна очікувати, що логістичні компанії будуть впроваджувати більше рішень щодо посилення інтелекту, які в кінцевому підсумку дозволять професіоналам логістики виконувати свою роботу швидше, зменшуючи помилки і заощаджуючи кошти.

3.Цифрові двійники

Цифрові двійники (цифрові копії фізичного об’єкта або процесу), можливо, є однією з найбільш захоплюючих тенденцій в області логістичних технологій, за якими варто стежити в 2020 році. Багато логістів знають, що продукти ніколи не будуть такими самими, як їх комп’ютерні моделі.

Моделювання в його поточному стані не враховує, як деталі зношуються і замінюються, як накопичується зношення в конструкціях або як власники вносять зміни відповідно до їх мінливих потреб.

Однак технологія цифрових двійників змінює це раз і назавжди: тепер фізичний і цифровий світи можуть бути об’єднані в один, що дозволяє нам вперше взаємодіяти з цифровою моделлю фізичного об’єкта або частини так само, як і з їх фізичними аналогами. Потенційні можливості використання цифрових двійників в логістиці величезні.

У секторі перевезень цифрові близнюки можуть використовуватися для збору даних про продукт і упаковці і використання цієї інформації для виявлення потенційних недоліків і повторюваних тенденцій для поліпшення майбутніх операцій.

Склади і підприємства також можуть використовувати цю технологію для створення точних 3D-моделей своїх центрів і експериментувати зі змінами компонування або впровадженням нового обладнання, щоб побачити їх вплив. Крім того, логістичні центри можуть створювати цифрових близнюків і використовувати їх для тестування різних сценаріїв і підвищення ефективності. На додаток до цього, мережі доставки могли б використовувати цю технологію для надання інформації в режимі реального часу, яка поліпшить терміни доставки і додатково допоможе автономним транспортним засобам на їх маршрутах. Буде цікаво подивитися, які ще ефективні варіанти використання логістики будуть розвиватися в наступному році.

5.Блокчейн

З моменту своєї появи в 2008 році блокчейн перетворився в одне з найгучніших слів в будь-якій галузі. На жаль, складна концепція блокчейна важка для розуміння багатьма логістами, і, не дивлячись на її великий потенціал, практично не розвивалася. До того ж багато логісти втомилися від дуже частого вживання цього терміна.

Як відомо, блокчейн – це «відкрита книга транзакцій», розподілених між комп’ютерами в мережі. Оскільки все в загальній ланцюжку блоків мають доступ до одного і того ж регістра транзакцій, існує повна прозорість, яка унеможливлює злом системи користувачами і, таким чином, усуває необхідність участі третіх осіб.

У логістичної галузі блокчейн може спростити обмін конфіденційними даними для різних перевізників або вантажовідправників; і компанії могли б створювати рішення для фінансування торгівлі і ланцюжки поставок, Вже існують експериментальні проекти, успішно застосовують блокчейн в логістиці.

Наприклад, CargoX – один з стартапів, який повністю присвятив себе впровадження блокчейна в логістичну галузь за допомогою загальнодоступної мережі Ethereum для безпечної перевірки транзакцій документів. Також UPS і BNSF Railway Уоррена Баффета приєдналися до блокчейну в транспортному альянсі. Ще один приклад – спільне підприємство Maersk і IBM по блокчейну під назвою TradeLens.

В даний час до платформи приєдналися п’ять з шести найбільших перевізників світу, і більше половини морських контейнерних перевезень в світі в даний час здійснюються в рамках TradeLens. Але для того, щоб ефективно прийняти блокчейн, логістичні компанії повинні оцифровувати, стандартизувати і очистити свої дані. Це дозволить впровадити загальногалузевий стандарт і сформувати екосистему партнерів по ланцюжку поставок, щоб використовувати стандарт в загальній, невирішеною середовищі блокчейна.

6.Стандартизація даних і розширена аналітика

Традиційно дані в сфері логістики завжди були повністю розрізнені. Компанії зберігають дані в будь-якому зручному для них місці і в зручній для них програмою, що призводить до фрагментованою екосистеми, неефективну роботу і ускладнює оцифровку операцій.

Одна з найбільших тенденцій в області логістичних технологій в 2020 році, яку ми визначили, вказує на те, що дані в сховищах більше не будуть підходити для компаній, які хочуть йти в ногу з мінливим часом.

Наприклад, нові стандарти даних нарешті створюються в сфері контейнерних перевезень, завдяки появі Асоціації цифрових контейнерних перевезень (DCSA) в 2019 році. Місія DCSA полягає в тому, щоб створити загальні стандарти інформаційних технологій для оцифровки і взаємодії, щоб зробити сектор доставки більш ефективний як для клієнтів, так і для судноплавних ліній. Лише через декілька місяців після запуску організація випустила свій перший промисловий проект, в якому детально описуються нові галузеві стандарти для процесів обробки даних, що використовуються при доставці контейнерів.

Однак DCSA представляє тільки рух по стандартизації даних в секторі контейнерних перевезень, і асоціації буде потрібно час для розробки нових стандартів, що охоплюють різні підгалузі перевезень. Тим часом, Traxens, компанія IoT, що надає цінні дані і послуги для індустрії ланцюжків поставок, оголосила про те, що вона очолила розробку перших стандартів для обміну інтелектуальними контейнерами.

В інших сферах логістики все ще належить наполегливо працювали над вирішенням проблеми невідповідності даних, що змушує багато молодих стартапи зосередитися на створенні прогнозують і розширених аналітичних платформ як рішення.

Ці логістичні стартапи допомагають великим компаніям очищати і оцифровувати свої дані, дозволяючи їм потім використовувати ці дані для розширеної аналітики і прогнозної оптимізації. Вони включають в себе поліпшену видимість ланцюжка поставок, прогнозування попиту, випереджаюче планування лінійних перевезень, прогнозне обслуговування, виявлення непередбачених умов і поліпшення доставки на останній милі. Коли дані будуть стандартизовані і оцифровані по всій логістичної галузі, всі компанії зможуть отримати величезну вигоду.

8.Автономні транспортні засоби

Хоча автономні транспортні засоби – будь то вантажівки без водія або безпілотники – тісно пов’язані з найближчим майбутнім логістики, ми, ймовірно, побачимо його тільки на стадії випробувань протягом 2020 року. Проте, одна з найбільш обговорюваних тенденцій логістичних технологій останнім часом.

Наприклад, UPS Ventures інвестувала в автономну компанію по виробництву автомобілів TuSimple. Обидві компанії проводять випробування безпілотних самоскидів в США, щоб визначити, чи можуть ці автомобілі поліпшити обслуговування і ефективність в мережі UPS. Це означає, що UPS та TuSimple приєднуються до таких компаній, як Daimler, Tesla, Starsky Robotics, Einride і Embark, які ставлять перед собою мету домогтися того, щоб вантажівки доставляли товар без допомоги людей.

Оскільки все більше дронів розглядається для цілей доставки невеликих пакетів, не дивно, що в 2020 році буде більше пробних запусків і пілотних проектів. Фактично, Alphabet’s Wing, перший офіційно схвалений безпілотний літальний апарат в США, вже здійснив свою першу доставку в минулому році, а UPS цілком може стати першою компанією, яка буде керувати дронамі в загальнонаціональному масштабі.

9.Збільшення інвестицій в логістичні стартапи з боку венчурних фондів

У 2019 венчурні фірми багато інвестували в перспективні логістичні стартапи. Ми вже згадували про знаменитих інвестиціях Flexport в $ 1 млрд, але це ще не все. У Сан-Франциско компанія KeepTruckin, керуюча автопарками вантажівок по всьому світу, отримала 149 млн доларів фінансування серії D.

Іншим яскравим прикладом цієї тенденції є компанія Roadie, розташована в Атланті, в яку інвестували 37 мільйонів доларів ритейлер The Home Depot Уоррена Стівенса, а також колишній голова правління компанії Alphabet Ерік Шмідт та інші інвестори.

У свою чергу, служба доставки продуктів харчування Postmates отримала близько 1 мільярда доларів інвестицій, при цьому її потенційно оцінили в 2,4 мільярда доларів. У той же час в складській галузі, як уже згадувалося, творець і лідер в області складування компанія FLEXE отримала 43 млн доларів фінансування серії B.

Багато з венчурних фондів вклали мільйони доларів в нові технології, розроблені інноваційними стартапами, або навіть придбали їх самих. Таким чином, логістичні компанії можуть тепер використовувати свої можливості, проводячи дослідження та розробки через своїх нових партнерів. Такі гіганти, як UPS, бачать великі переваги в подібному тісній співпраці: на початку 2019 року компанія зробила невелику інвестицію в автомобільну компанію TuSimple, щоб протестувати самопріводние автомобілі з причепами в Арізоні і зрозуміти, як вони зможуть збагатити її досвід.

Maersk також недавно оголосила, що приєднується до інших гігантам судноплавства CMA CGM і MSC для інвестування капіталу в Traxens, платформу даних і послуг для індустрії ланцюжків поставок. Важливо, що і гравці електронної комерції прагнуть брати участь в цій гонці: наприклад, багатоканальна торгова платформа Shopify придбала 6 River Systems, постачальника спільних складських робототехнічних рішень.

Гонка за інноваціями також спонукала сінгапурський фонд національного добробуту Temasek вступити в партнерські відносини з транспортним гігантом Kuehne + Nagel для створення венчурного фонду в розмірі 50 мільйонів доларів США для стартапів в області логістики і постачань. Є також компанії, які бажають розширити свій технологічний портфель власними силами. Наприклад, C.H. Robinson Worldwide, найбільший вантажний брокер в Північній Америці, оголосив, що подвоїть свої витрати на технології до 1 мільярда доларів з тим, щоб розширити і розвивати свої послуги, конкуруючи з цифровими стартапами.

Крім того, в прагненні швидко адаптуватися до цифрових інновацій Deutsche Post DHL Group оголосила в жовтні 2019 року, що планує інвестувати 2,2 мільярда доларів в цифрові ініціативи до 2025 року. З урахуванням того, що за останній рік було створено так багато партнерств, це буде цікаво подивитися, які рішення є ре

Результатом цих інвестицій.

10.Сталий розвиток на основі технологій

Сталий розвиток – це тенденція, яка пронизує всі галузі, і логістика не є винятком. Зокрема, доставка на останній милі традиційно вимагає дуже багато часу і енергії, тому також надає багато можливостей для свіжих і розумних підходів. Щоб зменшити негативний вплив на навколишнє середовище, компанії використовують безліч технологій, від реальних електромобілів до програмного забезпечення на основі штучного інтелекту, яке розраховує маршрут з найменшим рівнем викидів.

Amazon недавно оголосила про свій «Кліматичні зобов’язанні», згідно з яким має намір досягти цілей, зазначених в Паризьких угоді з клімату на 10 років раніше. Тим самим компанія сподівається стимулювати інші підприємства приєднатися до неї, а також домогтися того, щоб стати до 2040 року стати компанією, яка не використовує у своїй діяльності автомобілі та інші механізми, які виділяють в атмосферу вуглекислий газ і просуває замість них поновлювані джерела енергії. Для цього Amazon уклав контракт на запуск електромобіля Rivian на поставку 100 тисяч електричних фургонів.

Deutsche Post, найбільша в світі кур’єрська компанія, також виділила 552 мільйони доларів на виробництво легких вантажних електромобілів і мікроелектронних пристроїв. Партнерство з китайським виробником дозволить створити до 100 тисяч вуличних скутерів в рік. Подібні тенденції в логістичних технологіях спостерігаються в усьому секторі перевезень. Зовсім недавно більше 60 комерційних груп, включаючи Maersk, виступили з ініціативою, спрямованою на використання судів і морського палива з нульовими викидами вуглецю у відкритому морі до 2030 року. Ці зусилля мають фундаментальне значення не тільки через їх прямий вплив, а й тому, що вони надихають все промисловість прийняти стабільний спосіб мислення.

Нагадаємо, ми розповідали про 6 головних трендів рітейлу 2020 з виставки NRF в Нью-Йорку.

Джерело: trademaster.