Е-комерція

TikTok запускає додаток для бізнесу

12:31, 26/06/2020

TikTok офіційно запустив «TikTok For Business», пропонуючи брендам і рітейлерам безліч маркетингових інструментів, що є серйозною проблемою для Snapchat і Instagram, повідомляє RetailGazette.

TikTok for Business – це нова платформа, яка дозволяє брендам створювати власні рекламні оголошення і спілкуватися з впливовими особами в додатку. Вона пропонує інструменти для створення цілого ряду рекламних оголошень, включаючи рекламу «TopView», яка з’являється при першому запуску програми, «захоплення брендів», які являють собою відео або графічні оголошення довжиною від трьох до п’яти секунд, і нові сценарії з використанням доповненої реальності.

Новий інструмент «Сканування бренду», запущений сьогодні, являє собою пряму проблему для рекламних форматів Snapchat «Sponsored Lens» і «Word Lens». Використовуючи інструмент TikTok, користувачі можуть додавати у свої відео інтерактивні візуальні ефекти від брендів, які будуть взаємодіяти з навколишнім їх фізичним середовищем.

Інші варіанти включають відео «In-Feed», яке може тривати до 60 секунд і у тому числі звук, «Hashtag Challenges», який заохочує користувачів взаємодіяти зі спільнотою користувачів навколо хештегу за вибором. Зокрема, це буде включати функцію покупок під назвою Hashtag Plus, що дозволяє користувачам купувати товари, які беруть участь в рекламній кампанії.

Хоча багато з цих інструментів вже були доступні рекламодавцям, TikTok For Business об’єднує їх в новій платформі, де з часом можуть додаватися нові послуги.

«Ми бачимо, що все більше і більше брендів використовують унікальні та креативні способи, за допомогою яких спільнота TikTok висловлює себе за допомогою відео», – сказав глава з глобальних бізнес-рішень TikTok в Європі Стюарт Флінт.

«Досвід справжній, безтурботний і веселий, і, як ми бачили протягом цього динамічного часу, користувачі й бренди мають можливість надавати значуще і позитивний вплив на свої спільноти».

Джерело: retailgazette.