Е-комерція

Superwinkel вже у Франції

14:55, 28/08/2019

Голландський інтернет-магазин Superwinkel  запустив свій інтернет-магазин у Франції.

Компанія працюватиме під назвою “Supershop” у Франції, – повідомляє Еcommercenews.eu.

Франція – це не перший ринок за межами Нідерландів, де працює Superwinkel. У жовтні минулого року Superwinkel запустив свій інтернет-магазин у Німеччині. Компанія електронної комерції також була присутня в Бельгії, хоча не з спеціалізованим магазином.

Як і в Німеччині, Supershop.fr пропонує товари в категоріях “Парфуми”,”Косметика” та “Догляд за волоссям”.

В компанії розповідають, що спочатку у Франції мали певні проблеми. Наприклад, якість кур’єрської доставки була не на бажаному рівні.

«Виявилося, що важливо вести бізнес з місцевими перевізниками. Але ми також помітили, що в основному патріотично налаштовані французи не мають проблем із покупкою у голландської компанії».

Для Superwinkel наступним кроком є ​​запуск веб-сайту, написаного французькою мовою, який зосередиться на продажі її товарів в Бельгії.

“Який ринок буде наступним, трохи залежить від подій щодо Brexit, але в ідеалі ми хотіли б запустити інтернет-магазин у Великобританії”.

Superwinkel був заснований у 2009 році як нішевий торговий центр. Він володів декількома веб-сайтами, в тому числі Parfumsuper.nl та Horlogesuper.nl. Усі  вони були зібрані під парасольковим брендом Superwinkel у 2015 році. Компанія входить в топ-100 найбільших інтернет-магазинів Нідерландів.