Е-комерція

Стартап боротьби з харчовими відходами зібрав 31 мільйон доларів

14:01, 13/01/2021

Стартап To Good To Go, що має на меті боротьбу з харчовими відходами, зібрав 31,1 мільйона доларів в новому раунді інвестування. Гроші мають сприяти серед іншого, експансії в США, повідомляє RetailDetail.

Коронавірусна криза, звичайно, стала серйозною перепоною для данського стартапу, оскільки багато ресторанів мали були залишатися закритими. У вересні минулого року генеральний директор Метте Лікке заявила, що дохід впав на 62% через пандемію. З усім тим, вона залишалася бойовою і дуже оптимістичною щодо майбутнього компанії.

Програма боротьби з відходами зараз також активна в Сполучених Штатах. Плани були оголошені на початку минулого року. Як і в Європі, тут є великий потенціал, оскільки, за підрахунками, 30-40% усього виробленого продовольства знищується або викидається. У вересні компанія розпочала діяльність у Нью-Йорку та Бостоні. Було продано близько 50 000 страв.

Щойно зібраний капітал повинен дозволити компанії пришвидшити цей розвиток та полегшити довгострокове планування. Програма To Good To Go почала роботу в Данії у 2015 році. Стартап бореться з харчовими відходами, допомагаючи ресторанам і магазинам продавати надлишки їжі, замість того, щоб їх викидати.