Події Е&L

Сьомий BlockchainUA відбудеться в Києві

13:58, 21/08/2019

20 вересня в Києві пройде сьома конференція з блокчейн і криптовалюта.

На заході можна буде зануритися в деталі однієї з найбільш багатообіцяючих технологій, прослухати інформативні доповіді, ознайомитися з аналітикою і трендами, а також взяти участь в цікавих для вас дискусіях, – повідомляють організатори.

BlockchainUA вже не перший раз була відзначена як конференція з високим рівнем доповідей від передових експертів технології з усього світу. Контент конференції дозволяє розібратися в технічних і теоретичних аспектах технології, а також дізнатися думку юристів і бізнесменів, які поділяться своїми успіхами і безцінним досвідом.

BlockchainUA – це відмінне місце для пошуку партнерів, інвесторів і корисних знайомств, які в подальшому можуть призвести до розробки інноваційних блокчейн проектів.

Після конференції, 21-22 вересня, пройде BlockchainUA-Hackathon, де бажаючі зможуть проявити себе у створенні прототипів продуктів із застосуванням технології blockchain. Першокласні ментори допоможуть командам визначитися з напрямком проекту і поділяться особистим досвідом в індустрії. За результатами Хакатона кращі учасники отримають призи від Distributed Lab і партнерів.

Участь безкоштовна. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на офіційному сайті http://blockchainua-hackathon.com/