Е-комерція

Швидкісний «Фоксаж»: Фокстрот перейменував послугу самовивозу

15:10, 18/01/2021

Рітейлер презентував новий неймінг опції самовивозу інтернет-замовлень з роздрібних магазинів мережі, раніше більш відомої як «пікап». Відтепер Фокстрот популяризує рівнозначний їй сервіс з назвою «Фоксаж».

Про це повідомляє Фокстрот у пресрелізі.

Удосконалення послуги click-and-collect є однією з основних задач в реалізації омніканальної стратегії бренду. За даними компанії, все частіше покупці готові робити покупки, поєднуючи онлайн і офлайн досвід. Причиною тому послужив і всесвітній локдаун, і посилення присутності бренду в діджитал-середовищі.

«Кожен другий покупець, оформлюючи замовлення на FOXTROT.UA, вважає за краще самостійно забирати товар в магазині – швидко й у зручний для нього час. Тому в ім’я «Фоксаж» ми вклали швидкість, спритність і енергію лисички – символу нашого бренду, співзвучність з відомою кінострічкою та принципи, на яких заснована суть послуги самовивозу: легке оформлення онлайн замовлення, його готовність до видачі протягом 30 хвилин (за наявності в магазині) та швидке отримання (до двох хвилин при сплаченому товарі або оплаті на касі)», – розповів про нововведення e-commerce директор мережі Фокстрот Кирило Попов-Черкасов.

Він також додав, що в цілому в 2020 році частка послуги самовивозу зросла вдвічі, а в Чорну п’ятницю цією опцією скористалися 69% покупців.

«Така динаміка свідчить про затребуваність і актуальність сервісу «замовляй онлайн –  забирай в магазині», оскільки дає клієнту можливість отримати інтегрований досвід покупки. Це швидко, зручно та надійно. Крім того, вибираючи онлайн і забираючи свою покупку в магазині, є можливість додатково проконсультуватися з обраної техніки, а також обрати собі щось додатково», – зазначив топменеджер.

Додамо, вперше послугу самовивозу «пікап» покупцям Фокстрот запропонували у 2013 році. У 2019 році в компанії змінили підхід в її реалізації, максимально скоротивши час з моменту замовлення на сайті до отримання покупки в магазині. Восени минулого року бренд запустив ще один сервіс зі швидкого отримання онлайн-замовлень – експрес-доставку за дві години.