Е-комерція

Швеція запустила послугу оплати товарів пізніше в усіх онлайн-магазинах країни

12:07, 30/01/2020

Шведські покупці тепер платять пізніше. Послуга Klarna дозволяє клієнтам купувати у будь-якого інтернет-магазину, платити чотирма рівними частинами без відсотків і зборів.

Пропозиція, яку підтримує Банк Співдружності, також дозволить клієнтам CBA прив’язати свої рахунки, щоб користуватися послугою в кілька кроків. 

“Сподівання споживачів змінюються, вони вимагають безперебійних, інтуїтивних та прозорих інтернет-магазинів, які краще задовольняють їх щоденні потреби”, – сказав головний виконавчий директор компанії Klarna Себастьян Сімеятковський.

Клієнти зможуть завантажити додаток Klarna та згодом створити передплачену «Ghost карту» для одноразового використання, яка буде заповнена вказаною сумою в доларі, плюс плата за транзакцію, а потім використана для завершення покупки.

Угода буде виглядати як будь-яка звичайна оплата дебетовою або кредитною карткою торговцю, але дозволяє клієнту сплатити її з часом.

За даними бізнесу, в даний час Klarna використовують понад 85 мільйонів користувачів, інспівпрацює з більш ніж 205 000 онлайн-магазинами по всій Північній Америці, Великобританії та Європі – таких як H&M, Adidas, IKEA, ASOS, Boohoo, Ticketmaster тощо. 

Вчора купуйте зараз оплату пізніших постачальників послуг Afterpay, Zip, Latitude та Openpay, які зобов’язалися забезпечити захист споживачів, підштовхнутий запитом у сенаті минулого року.

“Ми чули закиди щодо того, що молоді люди можуть втратити контроль над своїми витратами, тому в кодекс включено пункт, який говорить про те, що послуга купувати зараз платити пізніше, продукти не будуть доступні людям до 18 років”, – сказав Тейт.

«Ми робимо це вже 15 років, і хочемо створити довгостроковий продукт для нашого замовника. Ми першими зробили кредитну перевірку всіх клієнтів – це важливо. “

Джерело: insideretail.