Е-комерція

Сервіс замовлення таксі Bolt запустить в Україні доставку їжі

10:15, 22/08/2019

Сервіс за замовленням таксі Bolt (раніше – Taxify) в 2020 році планує запустити в Україні послугу доставки їжі Bolt Food.

Про це повідомила прес-служба компанії.

“В Україні попит на доставку їжі також досить високий. Ми бачимо великий потенціал і працюємо над тим, щоб запустити сервіс з доставки їжі в Україні вже в 2020 році”, – заявив регіональний менеджер Bolt в Україні Тарас Потічний.

За його словами, найближчим часом першим містом, де з’явиться Bolt Food, стане Таллінн. До кінця поточного року сервіс також може бути запущений в Латвії, Литві та Південній Африці, в 2020 році – на інших ринках Європи і Африки.

Як повідомлялося, в планах Bolt – запуск в Україні прокату самокатів, розглядаються Київ, Одеса, Львів.

Сервіс за замовленням таксі Taxify на початку березня провів ребрендинг, змінивши назву на Bolt.

Вперше Тaxify запустився в Києві в 2016 році за договором франчайзингу. У червні 2018 року компанія перезапустила проект в столиці з власної локальної командою, пообіцявши зайти і в інші великі міста країни.

Станом на липень 2019 року Bolt працює в Києві, Харкові, Одесі та Львові.

Компанія Bolt – європейська платформа для замовлення поїздок, заснована Маркусом Віллігом в 2013 році. Її інвестори – транснаціональний автомобілебудівний концерн Daimler, китайський конгломерат Didi Chuxing, європейський фонд Korelya Capital і співзасновник британської служби грошових переказів TransferWise Таавет Хінрікус.

Мітки: , ,