Логістика

Сервіс доставки Glovo розпочинає роботу в Рівному

10:23, 26/06/2020

Іспанський сервіс Glovo продовжує підключати нові міста на західній Україні та від сьогодні доступний і для мешканців Рівного. Це двадцять друге місто в Україні, де присутній сервіс швидкої кур’єрської доставки. У Рівному зона покриття Glovo розташована із заходу на схід між вулицями Макарова та Костромською, а з півночі простягається від вулиці Олексинської до Басівкутської, що на півдні міста. З часом зона доставки буде розширюватися. У Рівному сервіс Glovo працює з 10:00 до 23:00.

Про це повідомляє пресслужба компанії Glovo в Україні.

У додатку Glovo можна замовити все що завгодно у зручний для вас час та день, не дивлячись на погодні умови. Варто лише зареєструвати обліковий запис, обрати спосіб оплати, перевірити геолокацію та зробити замовлення. Головне, щоб розмір замовлення не перевищував габарити фірмового рюкзака 40х40х30 та вагу 9 кг. Для доставки замовлень кур’єри використовують велосипеди, скутери, автомобілі та обирають найбільш оптимальні маршрути, що дозволяє уникнути заторів. Відстежити доставку користувачі можуть в реальному часі на мапі в додатку. У разі виникнення запитань щодо доставки, користувачі додатку мають змогу додатково зв’язатися з кур’єром або з оператором служби підтримки, після отримання замовлення.

Під час епідемії коронавірусу в країні, рекомендуємо використовувати безготівковий розрахунок та безконтактну доставку для обмеження додаткових контактів користувачів та кур’єрів. З червня користувачі додатку Glovo можуть скористатися новою опцією та залишати безготівкові чайові кур’єру. Нова функція працює у всіх містах України, де представлений сервіс Glovo та для всіх підключених до платформи кур’єрів.

Щоб скористатися послугами Glovo необхідно завантажити додаток на свій смартфон з App Store чи Google Play. Головний інтерфейс додатку містить 5 баблів, які допоможуть зорієнтуватися у послугах: «Ресторани», «Супермаркети», «Здоров’я і краса», «Експрес-кур’єр» та «Що завгодно». Обираючи у додатку послугу та її наповнення, можна скористатися спеціальними фільтрами, що дозволяють відсортувати заклади за типом, вартістю доставки, розташуванням, оцінкою користувачів. З опцією «Експрес-кур’єр» можна передати будь-який предмет у межах покриття сервісу. Вартість за цю послугу розраховується автоматично у залежності від подоланої кур’єром відстані. У баблі «Ресторани» вартість доставки фіксована і становить 30 грн, а в баблах «Супермаркети» та «Здоров’я і краса» – 60 грн. Про акційні пропозиції від партнерів сервісу та дисконти на доставку можна дізнатися як у додатку Glovo, так і на сторінці сервісу в Instagram за посиланням: https://www.instagram.com/glovo_ua/.