Е-комерція

Sephora може придбати Feelunique.com

11:18, 20/07/2021

Продавець косметики Sephora, що належить LVMH, може придбати британську платформу електронної комерції Feelunique.com, орієнтовану на красу. За даними британської газети  The Sunday Times , французький рітейлер погодився придбати Feelunique.com в рамках угоди, вартість якої оцінюється в 132 млн. Фунтів стерлінгів (152,8 млн. Євро). Підтвердження угоди очікується найближчим часом, хоча Sephora ще не відповіла на запити FashionNetwork.com про коментарі. 

Тепер все ще гіпотетичне придбання дозволить Sephora вийти на ринок Великобританії. Дійсно, попри те, що компанія управляє близько 2600 філіями в 35 країнах, нині Sephora не має магазинів у Великобританії, в основному завдяки сильній аптечній мережі та торговій мережі Boots. Заглядаючи в Інтернет, Sephora також не має вебсайт, який би обслуговував британський ринок.

У 2012 році компанія, що належить компанії з інвестицій капіталу Palamon Capital Partners, зросла на 26% до 103,5 млн. Фунтів стерлінгів (120,02 млн. Євро) у фінансовому році, що закінчився у березні 2021 року. Компанія, заснована у 2005 році, працює у 120 країнах. по всьому світу, маючи спеціальні вебсайт у Великобританії, Франції, Німеччині, Норвегії, Китаї та США. У 2018 році. Однак у травні цього року британські ЗМІ повідомили про можливе придбання бізнесу гігантом електронної комерції Asos. 

Що стосується Sephora, паризький рітейлер працює над зміцненням своєї присутності в Інтернеті у глобальному масштабі. У червні компанія підписала стратегічне партнерство з Zalando , що дозволило продавати продукцію Sephora німецьким модним інтернет-магазинам.