Логістика

Scandit представляє безкоштовний додаток для підтвердження доставки

15:45, 03/04/2020

У відповідь на ситуацію з COVID-19 компанія Scandit розробила веб-додаток для простого і швидкого підтвердження доставки, щоб компанії могли захистити клієнтів і співробітників, повідомляє прес-реліз компанії Сантаун Україна.

Компанія Сантаун Україна є партнером компанії Scandit в Україні. Просимо Вас звернути увагу на додаток, який пропонуємо Вам використовувати в цей складний кризовий для бізнесу час. Додаток просто інтегрувати в поточний процес доставки, щоб допомогти впоратися з ситуацією, до 30 вересня 2020 року доступ до нього безкоштовний.

Додаток безконтактного підтвердження доставки дозволяє клієнтам ставити підпис і підтверджувати доставку за допомогою власних пристроїв, без необхідності використовувати пристрої (бланки) кур’єрів. Логіка роботи наступна: під час отримання товару клієнт відкриває потрібну сторінку на сайті компанії поставника / магазину (посилання на сторінку можна надіслати в листі або смс з інформацією «вам призначений кур’єр. Для підтвердження доставки перейдіть за посиланням”).

При відкритті сторінки запускається камера з вбудованим функціоналом Scandit WebSDK, клієнт за допомогою камери сканує отримані позиції (коробки, товари, і т.д.), ставить підпис, опціонально вводить коментарі про відсутність потрібного товару, натискає кнопку «підтвердити». Підтвердження видно в системі відправника. Веб-додаток працює в браузері будь-якого пристрою і не вимагає установки додаткових додатків. На сторінці за посиланням є покрокове керівництво для впровадження веб-аплікації. Офіційний партнер Scandit в Україні – компанія Сантаун Україна.

Нагадаємо, Австрійці створили новий додаток на телефон аби спинити коронавірус.