Е-комерція

Ринок секонд-хенду в онлайні в найближчі п’ять років збільшиться більш ніж у два рази

15:02, 25/06/2020

Згідно зі звітом онлайн-рісейлера ThredUp і Global Data, загальний ринок перепродажу одягу в онлайні виросте до $ 64 млрд протягом наступних п’яти років. Зараз він становить $ 28, говориться у звіті.

У 2019 році зростання ринку ношених речей проходив у 25 разів швидше, ніж стандартної роздробу. Зростає та інтерес з боку споживача – за даними опитування ThredUp і Global Data, 70% тепер готові купувати вживаний одяг. Торік число людей, що купили такий одяг досягло 64 млн.

«Це більше не нішевий ринок», – говорить CEO ThreadUp Ентоні Марино.

З платформою ThredUp зараз офіційно співпрацює ряд рітейлерів, включаючи Macy’s, Gap, J.C. Penney та Abercrombie & Fitch.

Чистка гардеробу

У цьому році зростання ринку секонд-хенду складе 27%. Пандемія прискорює інтерес серед споживачів – за даними звіту, половина споживачів продає речі зі своїх шаф частіше, ніж до пандемії. Зокрема, ThredUp спостерігав підвищену активність користувачів під час під час карантину, з рекордною відвідуваністю сайту в травні 2020 року, коли відвідувачі провели на 37% більше, ніж до пандемії.

Крім того:

4 з 5 споживачів заявляють, що куплять старий одяг, якщо у них будуть падати доходи через кризу. Причому 79% планують скоротити свій бюджет на одяг протягом наступних 12 місяців;
9 з 10 споживачів покоління Z відкриті для покупки вживаного одягу;
у 2019 році кількість споживачів, які витрачали на стійкі бренди, подвоїлася;
майже половина споживачів кажуть, що планують купувати у стійких брендів найближчі п’ять років.
Однак, не варто списувати з рахунків традиційну роздріб одягу. За даними звіту:

Кожен другий покупець не хоче, щоб його бачили в одному і тому ж костюмі двічі;
кожен другий покупець викидає непотрібний одяг у відро для сміття;
споживачі надягали понад 100 млн предметів одягу тільки один раз у 2019 році та викидали її. 41% з цього одягу надягали один раз на весіллях.
Джерело: Chain Store Age