Логістика

Ринок доставки у Польщі зріс на 40%

14:15, 24/06/2020

За даними агенції IMAS International, яка провела нещодавно відповідне дослідження, 40% мешканців Польщі за останні кілька місяців купували товари в Інтернеті частіше, ніж до початку пандемії. Карантин надав суттєвого поштовху не тільки для розвитку електронної торгівлі, але й для сегмента кур’єрської доставки, відзначають аналітики.

За останні кілька місяців 67% поляків користувалися послугами кур’єрів, а 65% самостійно забирали з пунктів видачі придбані товари, надіслані з інтернет-магазинів різноманітними поштовими сервісами. Лише за останній місяць клієнтами таких сервісів стали 18,2% поляків. 

При цьому половина респондентів занепокоєні власною безпекою. Зокрема, 48,9% відповіли, що вважають ризикованим похід до пункту видачі за придбаним товаром. 70% вважають, що кур’єрська доставка достатньо безпечна, щоб не хвилюватися про ризики підхопити вірус. Але 81% найкращим під час карантину способом доставки вважають можливість самостійно забрати товар з віддаленої шафки. 

Позитивно оцінюють якість роботи кур’єрських служб 99% опитаних. 94,7% відповіли, що отримали товар своєчасно, 97,3% – без найменших пошкоджень. 

Серед опитаних за останній місяць 43,5% купували одяг та аксесуари, 33,6% – парфуми, 29,5% – взуття. Не планують найближчим часом купувати щось в Інтернеті лише 24,3%, а приблизно дві третини протягом наступного місяця хочуть поповнити свій гардероб чи запас косметики. 

Джерело: logist.fm