Е-комерція

“Розетка” запустить послугу фулфілмента і безпечної оплати

11:20, 26/06/2020

Свого часу маркетплейс Rozetka, після покупки у 2017 році складу під Києвом площею 49 000 кв.м., планував надавати послуги фулфілменту. Але в підсумку рітейлер відмовився від цієї ідеї у зв’язку з ростом власного бізнесу.

“Найближчим часом запустимо фулфілмент для b&b клієнтів. Якщо все буде нормально, до вересня буде бета-тест”, – розповів засновник “Розетки” Владислав Чечоткін в інтерв’ю Оксані Ферчук, керівнику проєкту Octopus Logistic.

Також маркетплейс планує запустити до осені послугу безпечної оплати, аналогічну тій, яка вже працює на сайті Prom.ua.

“Наступний біль, яку ми намагаємося вирішити – це доставка товарів (куплених у різних продавців, – ред.) … об’єднання замовлень кількох партнерів, об’єднання замовлень “Розетка і партнерів”, – говорить Владислав Чечоткін. За його словами, також незабаром компанія запустить програму для підтримки малого бізнесу. “Слідкуйте за анонсами”, – сказав бізнесмен.

Відповідаючи на питання про вихід на інші ринки, Владислав Чечоткін зазначив, що зараз “Розетка” працює на ринку Молдови. Для компанії це все ще експеримент.

“Ми розсмакували (роботу на зарубіжному ринку, – ред.). Найближчим часом будуть анонси і результати, якими можна буде похвалитися”, – зазначив Чечоткін.

Тренди ринку e-commerce

Конкуренція в онлайн посилиться. Її пік припаде на зиму і весну наступного року, коли запустяться нові проєкти. Їх запив ті, хто втратив роботу і хто злякався коронакризи.

Напевно, офлайн не забере ту частку, яку він мав до карантину, навіть коли все заспокоїться. Думаю, що багато офлайн-рітейлери скоротять офлайн-присутність і зекономлені ресурси перекладуть в онлайн.

Під час карантину люди почали купувати онлайн багато хто не звичні для себе товари: меблі посуд, харчі, одяг (і так було все непогано, але вона виросла значно).

В онлайні стало більше покупців. Ми бачимо це по “Розетка” – з’явилися нові покупці, які раніше не купували в інтернеті.