Е-комерція

Rozetka-EVO інвестували в бразильську дочку маркетплейса Shafa

13:35, 16/06/2021

Об’єднана компанія Rozetka-EVO інвестувала в маркетплейс для покупки і продажу речей shafa.com.br в Бразилії. Про це AIN.UA повідомили представники Rozetka-EVO. Сума угоди не розголошується.

Що за сервіс

Shafa.com.br запустили творці української «шафи» – shafa.ua, після її продажу компанії EVO у 2018 році. Зараз у бразильського маркетплейса 500 активних продавців, які виставили 40 000 товарів. Товарообіг щорічно подвоюється. 

Розвитком shafa.com.br продовжить займатися нинішня команда під керівництвом Антона Єрмоленко. EVO допоможе технологіями та експертизою. 

«Бразилія – абсолютно новий для нас ринок і це серйозний виклик. Ми багато вкладаємо в розвиток підприємництва та побудова маркетплейсов тут, в Україні. Упевнений, цей досвід допоможе нам будувати значущі проекти і далеко за її межами », – прокоментував угоду засновник Rozetka Владислав Чечоткін.

«Е-комерс Бразилії з щорічним оборотом понад $ 20 млрд входить в найкращі 10 найбільших у світі і швидко росте. Shafa – один з найбільших і швидкозростаючих маркетплейсів України. Ми віримо, що нам вдасться перенести досвід розвитку проєкту на новий ринок і побудувати проривний і затребуваний продукт», – сказав CEO компанії EVO Микола Палієнко.

Про Shafa.ua 

Shafa.ua – сервіс для покупки і продажу речей з фокусом на «усвідомлене споживання». Тут українці продають власні речі, як нові, так і б / у, або приходять за обновками. На «Shafa» продається одяг, взуття, аксесуари, косметика, парфумерія та товари для дому. Місія сервісу: мотивувати людей не викидати речі в хорошому стані, а передавати їх новим власникам.

  • У 2020 на Shafa.ua продавався 21 млн товарів.
  • За рік маркетплейс відвідали 30 млн осіб, з яких понад 200 000 стали продавцями.
  • Тільки за березень 2021 року Shafa.ua відвідало понад 9 млн покупців, а для продажу було додано 3 млн товарів.