Е-комерція

Rozetka чекає посилення конкуренції в онлайн-рітейлі

12:31, 12/01/2021

Нинішній 2021 ознаменується небувалою конкуренцією в онлайн-рітейлі, а процес покупки в інтернеті для споживача перетвориться “в мінішоу” і буде порівнянний з походом в ТРЦ.

Таке припущення висунув співзасновник і співвласник найбільшого маркетплейса України Rozetka В’ячеслав Чечоткін.

Висновок він зробив на підставі розвитку ситуації з коронавірусів в Україні, яка належиться на отриманий підприємцями досвід роботи в інтернеті.

У 2020 році, зазначив бізнесмен, “весь бізнес кинувся в онлайн, але одиниці дійсно вміли в ньому працювати”. У новий рік же “багато входять вже з більш-менш налагодженими процесами, почуттям ринку і споживача”.

“Нарешті, все зрозуміли, що не можна продавати товар не” показавши його особою “, без якісного контенту, якісного сайту, додаткових сервісів – онлайн-покупка стрімко перетворюється в повноцінний споживчий досвід “, – говорить Чечоткін.

При цьому він додав, що онлайн-сервіс повинен бути таким же, “як якби ви зайшли в хороший шопінг-мол або супермаркет”. 

“Думаю, скоро продаж в онлайні перетворяться в мінішоу “, – прогнозує співвласник Rozetka.

Чечоткін також зауважив, що українці стали купувати більше різноманітних товарів через інтернет. У зв’язку з цим за вітчизняного споживача почнуть боротися і міжнародні гравці, “адже більш просунутому споживачеві не складно купити товари та в іноземців”.

Джерело:ubr.