Логістика

Ксенія Савчук

Ростислав Кисіль, президент Meest: “Наш бізнес працює з людьми і для людей”

17:29, 22/02/2021

Президент глобальної поштово-логістичної групи компаній Meest Ростислав Кисіль про онлайн-шопінг, безплатну доставку й основні тренди поштової логістики 2021 року поділився в ефірі програми “Час: Online” на “5 каналі”.

– Ростислав, 2020 рік був роком трансформацій, розкажіть про ситуацію на бізнес-сфері саме у вашій сфері.

– Сфера поштово-логістичних послуг досить активно розвивалася і до початку пандемії, тобто вона почала переходити з офлайну в онлайн раніше, ніж решта світу. Ще до 2020-го e-commerce, тісно пов’язаний з нашою сферою, зростав приблизно на 20%. Пандемія тільки підштовхнула це зростання, тому цілком логічно, що на відміну від інших галузей, поштова логістика росла.

Під час пандемії обсяг e-commerce виріс приблизно на 50%. Такі гіганти як Amazon і AliExpress в рази збільшили свої обсяги продажів, адже мали велику кількість замовлень. Звичайно, сприяв попит і величезному навантаженні на поштово-логістичні компанії. Тому у 2020 вони почали розвивати свої потужності та продовжують це робити й зараз. На даному етапі це просто необхідно.

– Тобто компанія має потребу в великих потужностях. Як плануєте залучати інвестиції, розвиватися? І це треба зробити швидко за короткий період, так?

– Meest на ринку логістично-поштових послуг не новачок, нам 32 роки. Ми маємо величезний міжнародний досвід роботи, адже почали свою діяльність з Канади й Америки.

За роки праці ми вибудували величезну інфраструктуру, працюємо з багатьма світовими компаніями, зокрема, з інвестиційними фондами. Серед наших партнерів – Європейський банк реконструкції та розвитку. У нас є можливість залучати відповідні кошти, що ми й робимо в даний період. У 2021 році ми плануємо значно розширити інвестиції – вони вимірюються в сотнях мільйонів гривень, якщо говорити про Україну, і в мільйонах доларів, якщо говорити про міжнародний напрямок.

– Зараз ви представлені в понад 30 країнах, а у 2021 році плануєте розширюватися?

– Зараз скористатися послугами Meest можна від Китаю до Англії і Канади. З усім тим, ми дійсно плануємо в цьому році ще більше розширити свою географію на міжнародному ринку – до 61 країни світу. Зокрема, тісно співпрацювати з e-commerce й інтернет-майданчиками.

– У чому складність роботи в інших країнах в порівнянні з Україною?

– В інших країнах насправді значно простіше працювати, ніж в Україні. Наприклад, в Польщі ми без проблем реєструємо поштову компанію та отримуємо ліцензію на міжнародні відправлення. А на внутрішньому ринку ми можемо оперувати поштовими відправленнями нарівні з поштою Польщі. Тобто конкуруємо навіть з національним оператором. І таких компаній, як ми, в Польщі, напевно, кілька десятків.

Якщо ж говорити про Україну, у нас все набагато складніше. Ринок постійно намагаються монополізувати, тому працювати на ньому дуже непросто. Однак ми українці, і пишаємося тим, що створили велику міжнародну компанію саме тут, тому пристосовуємось до обставин і чинному законодавству.

.
.Meest

– Одна з головних загроз українського поштового ринку – ймовірна монополізація. Розповісте?

– Уже багато років “Укрпошта” хоче монополізувати міжнародні поштові відправлення в Україну, тобто стати єдиним оператором, який буде обслуговувати відправлення і замовлення з-за кордону. Це призведе до того, що люди банально будуть обмежені у виборі. Більш того, “Укрпошта” зможе встановити власні ціни й умови, а споживачі будуть змушені з цим змиритися – тому що альтернативи немає. Це повний абсурд. Подібний механізм існує тільки в Росії, Білорусі та може ще в якихось азійський пострадянських країнах. Але ж вектор в України протилежний – в Європу.

Наприклад, в Німеччині ми маємо своє місце як член всесвітнього поштового союзу, ми приватний поштовий оператор Німеччини. На аналогічних умовах ми працюємо в Польщі й багатьох інших країнах. Це і є свобода, що надає клієнтові можливість вибирати кращий сервіс.

– Мінус монополії – це те, що сервіс перестане якісно розвиватися. Якщо є монополіст, людина змушена звертатися тільки до нього. Коли є здорова конкуренція, з’являються новинки, послуги стають оптимально зручними. І ціна буде приємніше для користувача при відсутності монополії.

– Правильно. Але сумно те, що ця епопея вже багато років повертається. На сьогодні в комітетах Верховної Ради знову просувають відповідний закон, який не в інтересах людей.

– Закон “Про поштовий зв’язок”. Що зараз відбувається з цим законопроектом?

– Україна повинна прийняти закон про поштовий зв’язок, тому що ми йдемо в Євросоюз, і ЄС встановлює відповідні вимоги для українського законодавства. Закон повинен бути прийнятий, але прийнятий на основі європейського законодавства, європейського права.

І тут не треба нічого вигадувати. Варто подивитися, що є в сусідніх або в будь-якій країні Європи й просто це імплементувати. Наша влада повинна допомагати розвитку бізнесу, а не створювати перешкоди для нього.

– Хочу запитати про конкуренцію. Які у вашій компанії переваги, новинки, ніж ви залучаєте споживачів? Розкажіть також про почтоматах.

– Конкуренція – це стимул прогресу. Як я вже говорив, майже у всіх країнах Європи ми конкуруємо з місцевими поштово-логістичними компаніями. Це непросто, тому що там десятиліттями складалися відповідні правила гри, великі компанії працюють роками й мають свою аудиторію.

Які у нас є конкурентні переваги? Краща мобільність в прийнятті рішень і вищий рівень диджиталізації, тому що майбутнє – саме за інтернет-послугами. Чим краще компанія адаптується до клієнта, тим клієнтові простіше і легше з нею працювати, тому багато хто вибирає Meest. Україна відстає від європейського сегмента, але поступово також долучається до новітніх технологій. Особисто в наших планах реалізувати в Україні технології кращих європейських компаній, які працюють в електронній комерції. Ми ретельно вивчили їх досвід і можемо застосувати його тут.

Одним з унікальних прикладів успішної роботи є АПТ – автоматичні поштові термінали або поштомати. Зараз ми дуже активно розвиваємо цей проєкт в Україні, сьогодні Meest має найбільшу мережу 1500 пристроїв, з яких можна не тільки отримувати, але й надсилати посилки. Однак це тільки початок.

Наприклад, в Польщі зараз працює близько 10 тис.поштоматів, і їх кількість продовжує збільшуватися. Вони мають попит серед поляків, адже поштомат – це безконтактний спосіб отримання або відправки посилок. Ви не стикаєтеся з людьми, не ходіть до відділку, не варті в чергах, що під час пандемії особливо важливо. Ми вважаємо, що це буде трендом найближчі роки.

Ростислав Кисіль
Ростислав КисільMeest

Інший спосіб відправки та доставки посилок, над яким ми активно працюємо зараз – відкриття аутсорс відділень. Наприклад, в Польщі ми маємо близько 30 000 таких пунктів. Як це працює: пошта Польщі, Німеччини, Канади або будь-яка інша виступає нашим контрагентом, приймають і видають посилки нашим клієнтам. Також, ми відкриваємо такі пункти прийому і відправки посилок в популярних торгових мережах.

– А що стосується ціни, вартість отримання або відправлення посилки поштоматом або через мінівідділення вище або нижче стандартного варіанту з кур’єром або у відділенні?

– Зараз досвід клієнта стає чи не найважливішим напрямком для розвитку бізнесу, і це повноцінний тренд 2021 року. Наприклад, інтернет-додатки дозволяють швидко оформляти й отримувати посилки. А у випадку з Meest вам взагалі вистачить чатбот у Viber або Telegram – в них також можна оплатити відправлення, відстежити посилку на карті та отримати допомогу від оператора, якщо знадобиться.

У кожної компанії, зрозуміло, повинен бути якісний сервіс і справедлива ціна. В Україні компанії потроху починають виходити на гідний рівень сервісу, Meest, зокрема, може посперечатися в цьому напрямку з нашими європейськими колегами.

Залишається ціна. Що стосується почтоматов або аутсорс відділень, вартість послуг тут дійсно менше. І водночас швидкість доставки – вище. Наприклад, через почтомати в Києві, які ми зараз встановлюємо, відправлення прибуває до клієнта за 5 годин. Тобто, якщо ви вранці, до 11 годин, покладіть посилку в поштомат, то вже після обіду ви можете в іншому місці Києва її забрати. До речі, в грудні, січні та лютому доставка посилок через поштомати Meest була безплатною, адже головним для нас було надати можливість протестувати пристрої всім, хто цього бажає.

– Поговоримо про габаритні вантажі. Як найпростіше отримати або відправити їх за допомогою вашої компанії?

– З габаритним вантажем ситуація інша – тут треба приїхати до клієнта і його забрати, ми надаємо такий сервіс. І доставляти його найкраще до одержувача, в руки адресата. Габаритний вантаж в відділенні займе дуже багато місця, а в поштомат недоречний.

– А вага якої повинен бути?

– Вага не має принципового значення, мають значення габарити. Поштомати призначені для відправлень посилок, розмір яких приблизно не перевищує мікрохвильову піч. Насправді це переважна більшість відправлень – одяг, книги, документи, техніка легко передаються поштоматами. Але випадки бувають різні, тому габаритні відправлення ми також доставляємо в руки адресата. Наша компанія досить добре це робить в Україні.

– Ваша компанія запустила власну авіадоставку. Що це означає для користувачів?

– Наш більш ніж 30-річний досвід підказує, що сьогодні треба мати максимальну кількість сервісів, які доповнюють послуги компанії. Ми користуємося послугами багатьох авіакомпаній як перевізників з Китаю, Америки, Канади та багатьох інших країн. В цьому році ми дійсно зробили перші свої авіаперельоти зі Сполучених Штатів в Україні і з Китаю в Україну. Ми знімаємо величезні чартерні міжконтинентальні літаки, що доставляють посилки наших клієнтів з віддалених країн. Це дозволяє нам доставляти посилки значно швидше і в більшому обсязі.

– Чи впливає поширення вакцини від коронавірусу на логістику? Як це питання зараз вирішується?

– Якщо ми говоримо про вакцину, яка повинна зберігатися при -70 градусах, то це серйозний виклик, до якого не була готова жодна компанія – європейська, американська чи українська. Тільки за останні місяці кілька логістичних компаній почали приходити до інструментів, які дійсно можуть забезпечити такий температурний режим. Але кількість таких компаній обмежена.

Варто розуміти, що до цього подібних вимог до перевезення ніколи не було. Лише одиниці готові й мають потужності, щоб перебудувати свої процеси під доставку доз. Я думаю, що ця вакцина, якщо вона має такі температурні режими, буде доставлятися спеціалізованими логістичними компаніями, які дотримуються відповідні умови.

– Тобто більшість компаній не готові і за цей короткий час не встигнуть підготуватися?

– Я не думаю, що українські або навіть більшість європейських і американських компаній встигнуть перебудувати свої потужності під спеціалізовану доставку. За такий короткий період, який ми чекаємо вакцину – найближчі місяці – я не думаю, що це реально.

Meest
MeestMeest

– Поговорімо про розвиток бізнесу у світі. Одним з перших рішень нового президента США Байдена було повернути Штати Паризької кліматичної угоди й паралельно – заборонити будівництво Кейстона, мережі нафтопроводів, які повинні були йти по території Сполучених Штатів. Це засмутило Канаду, але екологи говорили, що це дуже погано вплине на екологічну ситуацію. Як логістичні компанії, зокрема ваша, підтримують світовий тренд 2021 року-екологічність?

– Про зміни політики і прихід Байдена до влади, – на мою думку, це великий позитив. І я з позитивом дивлюся на економічне зростання в 2021 році й подальший, тому що переконаний, що буде змінена відповідна політика.

Вітаю те, що Джо Байден скасував положення Трампа про вихід з Паризькі угоди про збереження навколишнього середовища. Ми не повинні думати тільки про сьогоднішній день. Ми повинні залишити своїм дітям умови не гірші, а бажано і краще – ніж ті, в яких ми живемо.

Наша компанія з ЄБРР підписала угоду й отримала грант на екологічну доставку. Ми отримали кошти й зобов’язалися зменшити викиди в атмосферу. Наприклад, раніше використовували плівку, якою обмотують палети – на це йшло багато матеріалу, який ми потім викидали й утилізували. А плівка дуже важко утилізується. Картонні коробки для відправлень теж доводилося викидати. Засоби ЄБРР допоможуть зробити багаторазові клітини для перевезення вантажів.

Інша наша ініціатива – “4Д: Доставка дружня до навколишнього середовища” . Завдяки партнерам ми підрахували, що під час доставки ми в середньому викидаємо близько 2 кг СО2. І щоб компенсувати ці збитки, на кожну посилку треба витрачати тільки одну гривню. Тому тепер ми надаємо можливість кожному клієнту доплатити одну гривню, щоб зробити відправлення зеленим. Гроші йдуть на спеціальний рахунок, звідки направляються на відновлення і захист лісів в Україні і світі.

Робимо багато маленьких, але важливих кроків. Замінили LED-лампи енергозберігаючими для економії енергії, розглядаємо питання заміни автомобілів електрокарами. Ще один важливий крок: підписали угоду з компаніями, які випускають екологічні пристрої для офісів, бізнесу, складів. Зараз доставляємо їх продукцію до українських підприємств за собівартістю. І багато інших речей ми сьогодні робимо для збереження екології.

– Щодо захисту працівників під час пандемії: наскільки вони захищені, як ви це організували? Як це впроваджено в інших країнах і як ви цей досвід імплементували в Україні?

– Коли почалася пандемія, такого досвіду не було ні у кого. Стандартні рішення для того, щоб зберегти людей, щоб не поширювався в компанії вірус, це перш за все маски й антисептики, які ми видавали співробітником. Ми вперше пішли на те, щоб впровадити формат дистанційної роботи. На сьогодні багато людей у ​​нас працюють віддалено.

Крім того, ми багато коштів вклали у 2020-му році в медицину, це був наш внесок в боротьбу з коронавірусів в Україні. Виділили 20 млн гривень на поставку експрес-тестів, ПРЛ-тестів по всій країні, привезли сотні кисневих концентраторів. І в цілому поставляли медичне обладнання та багато препаратів, які допомагають боротися з вірусом. Люди для нас – все, тому що наш бізнес працює з людьми і для людей.

– Скільки в компанії Meest людей зараз працює віддалено і чи впливає це на ефективність?

– У нас багато людей – водії, кур’єри – які не можуть працювати віддалено. Але працівники колл-центру, ІТ та фінансові фахівці можуть працювати дистанційно. Приблизно 25-27% співробітників компанії сьогодні на віддаленому форматі. Але на якість роботи це не впливає.

– Чи може стати трендом в подальшому відкриття вакансій саме на віддалену роботу?

– Люди до цього звикають. Якщо, наприклад, вони працюють в комфортних умовах і це не впливає на якість сервісу обслуговування, то навіщо повертатися? Люди не хочуть цього робити та й, як бачимо, потреби в цьому немає.

– Розкажіть про плани компанії на 2021 рік.

– У нас великі амбіції, як на українському ринку, так і на світовому. Я переконаний, що в найближчі п’ять років електронна комерція і поштово-логістична діяльність будуть рости швидше, ніж багато інших галузей. Тому ми повинні встигати за викликами ринку. 2021-це рік активного розвитку.

В Україні ми плануємо виготовити й встановити кілька тисяч поштоматів, відкрити 10 000 мінівідділень на аутсорс. Цього року плануємо розширити власну географію до 60 країн світу – маємо чіткі плани, знаємо, як це зробити.

– Щодо ІТ-сфери. Торгівля переходить в онлайн, Діджитал активно розвивається. Ваші сайт і додатки мобільні – хто є розробником? Ви шукаєте фахівців на аутсорс або ваша компанія сама цим займається? User-friendly interface дуже важливий зараз.

– У чому наша сила і як ми можемо бути лідерами на ринку? ІТ-рішенням. Саме завдяки технологіям і швидкого прийняття рішень ми конкуруємо з найбільшими компаніями на міжнародних ринках. Тому ІТ-сфера є надзвичайно важливою в електронній комерції та поштової логістики.

Ми часто говоримо, що ми – ІТ-компанія в логістиці. Переважно розробляємо ІТ-рішення самостійно для себе, користуючись досвідом кращих світових сервісів. Водночас намагаємося бути на крок попереду і впроваджувати інновації. Наприклад, як я вже говорив, Meest створила унікальне рішення по відкриттю ящиків в поштоматах – це можна робити за допомогою чатбот в популярних месенджерах. Такого ще немає у світі.

– Багатьох працівників ви виростили самі?

– У нас працює близько сотні ІТ-працівників, і це тільки в Україні. У багатьох IT-компаній немає такого штату. Додайте до цього наших фахівців в Америці, Канаді, Європі та Китаї.

В Україні розробники й всі, хто причетний до створення інноваційних сервісів, мають високий рівень кваліфікації. ІТ-галузь у нас одна з передових: сьогодні американські, ізраїльські та інші компанії використовують наших фахівців як якісну силу для розробки цифрових рішень.

Джерело: 5.ua.