Люди Е&L

Ростислав Кісіль: Мeest виділила 20 млн грн для лікарень Львівщини на боротьбу з коронавірусом

13:46, 19/03/2020

Міжнародна група компаній Meest скерувала 20 млн грн на придбання матеріалів та обладнання для запобігання коронавірусу у Львівській області.

Про це повідомила президент компанії Meest Ростислав Кісіль.

У зверненні до краян Ростислав Кісіль наголосив на тому, що для Meest, з моменту створення компанії у 1989 році, основною місією завжди була допомога українцям у всьому світі. Тому Meest не може бути осторонь, для всіх членів команди надзвичайно важливі безпека, здоров’я та спокій людей.

“Здоров’я – найбільша цінність людини. Бо воно є єдиною умовою життя. А людина є найбільшою цінністю особисто для мене та для групи компаній Meest, яку я очолюю. Підприємства групи Meest, в тому числі українська компанія Meest Express, прийняли рішення долучитись до соціально відповідальних українських компаній та виділити 20 мільйонів гривень на придбання матеріалів та обладнання для запобігання коронавірусу у Львівському регіоні”

Ростислав Кісіль закликав українських підприємців допомогти у боротьбі з коронавірусом.

“Ми дякуємо всім компаніям, які вже проявили таку важливу ініціативу. Запрошую інші підприємства при можливості долучитись. Будьте здорові. Разом – ми сила!”, – сказав він.

Здоров’я – найбільша цінність людини. Бо воно є єдиною умовою життя. А людина є найбільшою цінністю особисто для мене та для групи компаній Meest, яку я очолюю. Підприємства групи Meest, в тому числі українська компанія Meest Express прийняли рішення долучитись до соціально відповідальних українських компаній та виділити 20 мільйонів гривень на придбання матеріалів та обладнання для запобігання коронавірусу у Львівському регіоні.Основна місія компанії Meest з моменту створення у 1989 році завжди була допомога українцям у всьому світі. Тому ми не можемо бути осторонь, для нас надзвичайно важлива їх безпека, здоров’я та спокій.Ми дякуємо всім компаніям, які вже проявили таку важливу ініціативу. Запрошую і інші підприємства при можливості долучитись.Будьте здорові. Разом – ми сила!

Опубліковано Rostyslav Kisil Середа, 18 березня 2020 р.