Люди Е&L

Ксенія Савчук

Роман Боднар: Успішний бренд має постійно про себе нагадувати

20:10, 17/12/2019

Піца на дворах “Ла п’єц” – один з прикладів бізнесу швидкого масштабування. За два роки компанія запрацювала у трьох містах України: Львові, Вінниці та Івано-Франківську, пропонує швидку цілодобову доставку. “Ла п’єц” користується значним попитом та викликає довіру споживачів.

Роман Боднар, співвласник доставки піци “Ла п’єц”, вперше розповів про роботу компанії, особливості та специфіку бізнесу доставки.

Як виникла ідея створити бізнес доставки піци?

Один мій товариш підказав, що це не зайнята на ринку ніша у Львові й в ній можна працювати. Ми розуміли, що це бізнес, який може працювати цілодобово і у ньому нема сезонності. Після майже півроку роздумів, аналізу ринку  ми запрацювали, запропонувавши власний формат доставки, який був більш якісним, ніж всі інші. І вже за рік ми увійшли в топ-3 кращих виробників та поставщиків піци у Львові.

Чи був у Вас попередній досвід у бізнесі?

Так, ТМ «Чавко» виробництво натуральних соків прямого віджиму.

Ви перші у Львові запропонували піцу на дровах та доставку до 29 хвилин. Тепер з’явились компанії, які так само пропонують доставку в тому ж часовому діапазоні. Вони для вас конкуренти?

Наш орієнтир – світові варіанти успішного зростання компаній. Ми слідкуємо за тенденціями, які домінують у світі. У Львові конкуруємо самі з собою.

Плануєте виходити за межі України?

Плануємо. Нам імпонують цінності, які сповідують світові бренди, наприклад, Starbucks чи Nike, на них  і орієнтуємось. Справа в тому, що ми ще не завоювали ринок України. Поки не покажемо якісний сервіс в Україні, виходити закордон не має сенсу.

Чи плануєте розширення бізнесу на інші міста?

Плануємо розвиватись та працювати у містах-мільйонниках. Про розвиток у менших містах поки що не йдеться, так як не проаналізовано чи потрібно це їм.

Доставка у Львові за 29 хвилин – це реально?

Реально, але ми ще не доставляємо у межах всього Львова за 29 хвилин. Поки що нам бракує для цього деяких потужностей. Думаю, що у 2020 році ми виправимо цю ситуацію і покриємо якісним сервісом увесь Львів і не тільки.

Чи плануєте відкривати громадський заклад харчування?

Найближчим часом у Львові вже з’явиться наша піцерія на Науковій, в торговому центрі «Арсен».

Зараз є мода на  здорове харчування і, відповідно, з’явилась доставка овочів та фруктів. Чи конкурують різні види доставки між собою?

Не можна сказати, що це зовсім різні речі. Тренди переходять з однієї ніші в іншу. З часом ми можемо створити органічну піцу, оптимізувати використання паперу в коробках до піци, стати більш екологічними. Робота з органікою – це вузький сегмент, з яким ми ще не почали працювати, але обов’язково до цього прийдемо, якщо буде відповідний виклик.

На ринку сьогодні лідирує той, хто здатен сформулювати і запропонувати своїм клієнтам не просто товар, а систему цінностей. Тому важливо завжди пробувати щось нове.

Яка Ваша цільова аудиторія?

Всі люди, які хочуть їсти. В доставці, можливо, спочатку складно зорієнтуватись літнім людям, але у них є онуки, які їх тому швидко вчать або які замовляють піцу для своїх дідусів і бабусь.

Як впливає на результат продажу простий інтерфейс сайту?

Ми – не інтернет-магазин. Наше завдання – зробити максимально зручним замовлення піци. Людина має просто зайти на сайт і у два кліки замовити піцу. Поки ми цього не досягнули, але старанно працюємо над цим.

Нещодавно запрацював наш мобільний додаток та реєстрація на сайті. Перед тим клієнт просто заходив на наш сайт і обирав потрібні йому позиції.

Яка команда працює над тим, щоб доставка була якісною?

У Львові працює 4 виробництва. Це близько сотні людей, які забезпечнують доставку цілодобово.

Зараз в Україні та у Львові, зокрема, запрацювали логістичні оператори Uber eats та Glovo. Плануєте підключатись до інших служб доставки?

Ми не передбачаємо залучати служби доставки ззовні, бо це для нас нерентабельно. Це також нерентабельно для багатьох інших представників ресторанного бізнесу. У малих сімейних ресторанах, наприклад, місячна виручка складає до 30%. Оператору доставки вони мають віддати з того 6% на заробіток кур’єрів. То ж практично не залишається грошей на оплату оренди, зарплату тощо. Прогнозується, що через 5 років 40% ресторанів закриються, бо не витримають конкуренції.

Так як Uber чи  Glovo роблять свою роботу успішно, то ми на них рівняємось. Вони вдало заходять на ринок і демонструють свої послуги. Лише за місяць вони вчаться працювати з цілим містом і про них знають всі. Для свого зростання вони використовують ті ж самі інструменти маркетингу, що і ми. Але в них є  більший ресурс, а також чіткіша ніша, яку вони опрацьовують.

Як на повторні покупки впливають реклама в соцмережах, а також проведення заходів зі залученням аудиторії?

Якщо бренд не буде про себе постійно нагадувати, то про нього всі швидко забудуть.

Соціальні заходи, які ми проводимо на постійні основі (наприклад, Dance for pizza чи Free Hugs pizza) не вимірються кількісно чи грошима. Це відбувається на хайпі. Відчуваємо, що людям це потрібно. Тому такі заходи з часом стають постійними.

Ми можемо говорити про отримані кошти від реклами Facebook чи Instagram, це показує нам статистика, але все інше в таких заходах – це творчість.

Найближчим часом ми проведемо «АУКЦІОН ПОБАЧЕНЬ». Кошти, які отримаємо, перекажемо дитячому будинку на Старосамбірщині. Ми постійно допомогаємо його вихованцям. Акція відбудеться до дня Святого Миколая. Ми прагнемо налагодити регулярну адресну допомогу для сиріт.

Вдалий бізнес на відстані – це вміння делегувати повноваження чи самостійний контроль всіх процесів?

Я досі контролюю все, що відбувається. Треба вміти делегувати. Делегувати потрібно ті повноваження, які добре знаєш, аби брати на себе інші виклики і розвиватись самому в новому масштабі. Ми цього тільки вчимось і сподіваємось навчитись. Якщо це зробимо, тоді зможемо розвиватись далі. Якщо ж залишатись на тому самому операційному рівні, що і рік тому, ми не зможемо збільшити масштаби свого бізнесу. Кожного разу треба виходити з того, що було, і додавати те, що вимагає зростання, не роблячи трамплінів, з яких можна провалитися.

Мітки: