Е-комерція

Ресейл-платформа ThredUp інвестує $ 70 млн у будівництво автоматизованого розподільного центру

9:55, 23/09/2021

Ресейл-платформа ThredUp планує відкрити найбільший автоматизований розподільний центр. Компанія заявила, що  інвестуючи в нього $ 70 млн.

Компанія буде використовувати новий об’єкт для розширення своєї операційної платформи на тлі зростаючого попиту на вторинну одяг і аксесуари. Згідно зі звітом ThredUp про перепродажі 2021 року 52,6 млн американців перепродали одяг в 2020 році, а 76% людей, які ніколи не перепродували одяг, готові це спробувати. 

Чотирирівневий центр збільшить кількість позицій, запропонованих на платформі, на 150% до 16,5 млн одиниць. 

ThredUp почне обробку товарів в новому розподільчому центрі в другому кварталі 2022 року зі початковою потужністю 500 000 одиниць. Компанія розраховує найняти 300 осіб на цьому новому місці після його відкриття, а в цілому планує найняти 2000 осіб.

ThredUp розширює свій бізнес шляхом активного налагодження співпраці з перепродажу з ритейлерами. У липні 2021 року бренд одягу Fabletics погодився скористатися програмою перепродажу ThredUp як в онлайні, так і в офлайні.

ThredUp також співпрацює з Gap і Walmart, на сайті якого є спеціальний розділ ThredUp, який пропонує майже 750 000 одиниць жіночого та дитячого одягу, аксесуарів, взуття та сумок. Партнерство з ThredUp є частиною ширшої стратегії Walmart в області моди, спрямованої на розширення асортименту та створення фешн-напрямки для клієнтів, особливо мілленіалів. 

Джерело: retailers.ua