Е-комерція

Рейтинг найбільш відвідуваних інтернет-сервісів і маркетплейсів за квітень 2020 року

14:13, 15/05/2020

Щомісяця вже протягом декількох років Retailers становить рейтинг відвідуваності українських інтернет-магазинів і маркетплейсів, які працюють за змішаною моделі.

Retailers виділили дошки-оголошень, чисті маркетплейси (де усі товари продають сторонні продавці), сервіси замовлення, бронювання товарів і послуг, купонатори тощо. Відбір йде за тим же принципом, що і в традиційному рейтингу: інтернет-майданчики зареєстровані в Україні, їх щомісячна відвідуваність не менше ніж 300 000 (можливо, ми переглянемо поріг входу).

Для складання рейтингу використовувались дані сервісу аналізу джерел трафіку веб-сайтів – Similar Web, в безкоштовної версії.

Відвідуваність (графік 1). Перше місце за відвідуваністю у квітні, як і в березні, займає «дошка оголошень» – olx.ua, за ним слід маркетплейс prom.ua і cайт для порівняння цін – hotline.ua.

Відвідуваність у квітні зросла у будівельного маркетплейса ibud.ua – на 30,63%, у майданчика оголошень Izi.ua – на 11,04% і у онлайн-платформи для продажу виробів ручної роботи crafta.ua – на 7,38%.

Час перегляду (графік 2). Найбільше часу користувачі проводять на shafa.ua (продаж і обмін одягом) – в середньому 12,34 хв., А найменше – на liki24.com (сервіс пошуку і доставки ліків) – 1,49 хв.

Кількість сторінок за одне відвідування (графік 3). У цьому графіку в березні лідирує shafa.ua, а замикає рейтинг Купонатор pokupon.ua.

Джерело: retailers.ua