Е-комерція

Рейтинг Instagram-сторінок українських рітейлерів і ТРЦ

15:20, 01/06/2020

Зліт Фокстрот, зміна лідера серед ТРЦ і закономірні масові провали – хто з українських роздрібних гравців і ТРЦ входить в число лідерів за кількістю фоловерів в Instagram.

RAU аналізує сторінки методом вибірки найбільших і відомих роздрібних гравців і об’єктів комерційної нерухомості. Якщо ваша сторінка не потрапив у фінальний топ, пишіть нам на e-mail news@rau.ua, і ми додамо її до нашого рейтингу.

Беззаперечний лідер Instagram-гонки – ювелірний бренд Kochut – семимильними кроками рухається до мільйона шанувальників. Ще в березні аудиторія рітейлера подолала позначку в 500 000 фоловерів, а тепер їх понад 700 000. Активна контент-стратегія, численні Stories з виробництва, тісна комунікація з аудиторією і, звичайно ж, продуманий таргетинг приносять свої плоди.

Зростають також сторінки EVA і Rozetka, що займають другу і третю позицію в топі. Перша з них якраз недавно також подолала півмільйонний рубіж, при тому що якихось півтора року тому в нашому першому рейтингу Instagram 100-200 тисяч фоловерів більшості могли здатися фантастикою. Прекрасна демонстрація стрімкої діджиталізації ринку.

На одну сходинку вгору загального заліку підтяглася сторінка Алло і закріпилася на сьомому місці. Переможеним, але не поваленим виявився Brocard. Різниця між обома – в 5000 користувачів, але Алло демонструє більш агресивне зростання і вже претендує на позиції ювелірної мережі Золотий Вік.

Трохи нижче інший рітейлер електроніки Фокстрот злетів з 19-го відразу на 12-е місце, обійшовши цілий ряд Instagram-конкурентів. Нижче – з 15-ї на 14-ту, – піднявся Citrus. Позаду виявилася Kachorovska.

Metro нарешті останнім в рейтингу подолав психологічний рубіж в 100 000 шанувальників, і вже “наступає на п’яти” сторінці. Всі. Свої. Але дистанція між ними все ще в 1300 фоловерів і боротьба так просто тут не закінчиться.

rau.ua

Топ – 20 торгово-розважальних центрів стартує відразу з грандіозних змін – ЦУМ Київ обійшов постійного лідера – Forum Lviv – і посів перше місце рейтингу. Тепер головне – закріпитися, з дистанцією у 200 фоловерів все ще велике питання хто буде лідером.

Але не всім карантин в плані SMM пішов на користь – майже по 1000 шанувальників втратили Lavina Mall і Gulliver, на 700 фоловерів зменшився Екватор, по мінус 300 – у ТРЦ Французький бульвар і ПортCity Луцьк. Падіння останнього виявилося на руку ТРЦ Злата Плаза – 13-е місце за нею. Втім це всього лише відновлення втраченого в березні, коли трохи попереду виявився ПортCity.

По кілька сотень фанів втратили за час весняного карантину і всі інші – від 15-го по 20-е місце рейтингу. З іншого боку, жоден з отриманих результатів – не катастрофа, лише підсумок повсюдного карантину, коли начебто і небагато, але втрачають все.

rau.ua

Нагадаємо, як COVID-19 змінив глобальні тренди рітейлу у 2020 році.

Джерело: rau.