Логістика

Raketa стає Rocket і запускається на Кіпрі

13:19, 23/12/2020

Українська ракета Raketa оголосила про початок роботи на Кіпрі та зміну назви. 23 грудня сервіс доставки під новим брендом Rocket заробив в Нікосії – столиці Кіпру. Про це AIN.UA розповіли в компанії.

Ця країна стала першою в рамках міжнародної експансії компанії – у 2021 році Rocket планує покрити десять країн.

Перейменування «Ракети»

У зв’язку з виходом на міжнародний ринок в Raketa вирішили змінити назву на Rocket. Айдентика збережеться: кольору, фірмовий шрифт і додаток залишаться без змін.

Фото тут і далі: Rocket

«У більшості країн такого слова, як« ракета », не існує. Тому було прийнято рішення, зберігши те, що вже створено в Україні, розвиватися на нових ринках. Бренд Rocket буде зрозумілий у всьому світі, і залишиться пізнаваний тут», – прокоментував Олег Любарець, директор по маркетингу сервісу Rocket.

Зміна назви в Україні буде відбуватися поступово. Першими новий бренд помітять користувачі англомовної версії додатка. Протягом декількох тижнів Rocket з’явиться на нових рюкзаках кур’єрів, а також їх фірмовому одязі.

Нові ринки

Кіпр стане для Rocket стартовим майданчиком. У березні 2021 року компанія планує почати роботу в Нідерландах, а після – покрити ще ряд європейських країн.

Як повідомили редакції в Raketa, навесні компанія залучила інвестиції від новоствореного фонду BeeVenture. На сьогодні це єдиний зовнішній інвестор сервісу. Кошти потрібні були на масштабування в Україні та вихід в Європу, а також поліпшення продукту. Сума угоди під NDA.

В Україні компанія також продовжити розширювати кількість міст і до кінця року Rocket запуститься в Кропивницького. Він стане 27-м українським містом і 18-м обласним центром