Логістика

“Рабен Україна” в 4 рази збільшила перевезення вантажів у напрямку Польща-Україна

11:49, 27/11/2020

У компанії відзначили, що відкрили у Львові консолідаційну платформу для отримання імпортних вантажів, що дозволило значно скоротити час доставки з Європи в західну частину України.

Компанія “Рабен Україна” протягом 2020 року збільшила перевезення вантажів у напрямку Польща-Україна в 4 рази в порівнянні з минулим роком. Відповідно зросли та обсяги митного очищення імпортних вантажів на базі консолідаційної платформи “Рабен Україна” у Львові.

Відзначається, що компанія здійснює регулярні перевезення збірних вантажів у напрямку Хлібня-Львів щовівторка.

“В кінці минулого року ми прийняли рішення посилити свою присутність на заході країни. Маючи широко розгалужену мережу дистрибуції по Україні з перевантажувальними пунктами (x-docks) у всіх обласних центрах, компанія вирішила максимально використовувати свої переваги та нарощувати можливості міжнародної доставки в регіони.
Поточна ситуація в країні та робота в умовах карантину свідчать про те, що розвиток магістрального трубопроводу на Львівському напрямку саме в цей період було правильним рішенням. Попит на доставку збірних вантажів зріс в рази, оскільки багато клієнтів змушені дробити свої відправлення через зниження обсягів виробництва”, – повідомила директор департаменту міжнародної дистрибуції “Рабен Україна” Світлана Шипілов.

У компанії підкреслили, що Львів – найближча точка до польсько-українського кордону, де “Рабен Україна” має власне відділення. На його базі було відкрито консолідаційних платформа для отримання імпортних вантажів, це дозволило значно скоротити час доставки вантажів з Європи в західну частину України, тому клієнти можуть отримати товар вже через кілька годин після перетину кордону.

Клієнтів з інших регіонів країни компанія продовжує обслуговувати, використовуючи потужності основного логістичного центру, розташованого в місті Велика Димерка під Києвом.

Також повідомляється, що у Львові, як і в Києві, фахівці “Рабен Україна” пропонують клієнтам комплексне обслуговування, до складу якого входять: міжнародна доставка, митне оформлення на Львівському терміналі, деконсолідація збірних вантажів в депо компанії, доставка кінцевим одержувачам. “Тобто, вантажі прибувають на митний термінал, очищаються” з коліс “і в той же день потрапляють на крос-док компанії у Львові, щоб вже на наступний ранок клієнти всього західного регіону країни мали можливість їх отримати. При цьому час митного оформлення займає в середньому 2-3 години, а транзитний час доставки з Польщі з моменту перетину кордону – 24-36 годин “, – пояснили в компанії.

“Особливістю нашого сервісу, є гнучкість в обслуговуванні клієнтів. Так, наприклад, завантаження товару в Європі ми здійснюємо в будь-якому місті, незалежно від кількості палет і в терміни, зазначені клієнтом”, – говорить Шипілов.

Клієнтський портфель “Рабен Україна” включає компанії, які імпортують найрізноманітніші види товарів. Тому в складі збірного вантажу пропонується, зокрема, доставка харчі, які потребують регульованого температурного режиму з обов’язковим дотриманням умов товарного сусідства.

“Зростання обсягів вантажних перевезень привів до відповідних змін нашої внутрішньої інфраструктури. Так, був створений відділ, який займається виключно продажем міжнародних перевезень в західному регіоні. В наступному році ми маємо намір збільшити чисельність працівників операційного підрозділу міжнародної дистрибуції у Львові. Якщо говорити про розвиток напрямку збірних вантажів в загальному, поки ми активно відстежуємо запити ринку і потреби клієнтів в експортних збірних відправленнях. Уже незабаром плануємо запускати експортну збірну лінію з України в Польщу. Буде це здійснено на базі логістичного комплексу в Києві або у Львові – покаже час і клієнтський попит “, – додала директор департаменту міжнародної дистрибуції “Рабен Україна”.

Також в компанії відзначили, що нарощуючи обсяги перевезень, “Рабен Україна” одночасно активно впроваджує інноваційні ІТ-рішення. На цей час фахівці компанії працюють над запуском нової онлайн послуги, яка дозволить при мінімумі логістичних даних протягом декількох хвилин прорахувати вартість доставки товару з будь-якої віддаленої точки Європи в Україні.

“Уже найближчим часом ця послуга стане доступна на корпоративному сайті, зокрема на платформі MyRaben.com”, – підсумували в “Рабен Україна”.

Нагадаємо, компанія працює на ринку логістики з 2003 року. “Рабен Україна” пропонує повний спектр логістичних послуг для контрактної логістики, міжнародних і внутрішніх перевезень, а також морських і повітряних вантажних перевезень. У компанії працює близько 500 співробітників. Компанія має в користуванні близько 70 000 м ² складських площ (включаючи регіони) і близько 600 автомобілів в розпорядженні.

Джерело: cfts.org.ua