Е-комерція

Prada розширює лінію одягу з вторсировини Re-Nylon

11:46, 20/10/2020

Міланський модний центр значно розширив свій вибір Prada Re-Nylon цієї осені, пропонуючи готовий одяг, взуття та аксесуари для чоловіків та жінок, підкреслюючи свою зростаючу прихильність до більш стійкої бізнес-моделі.
Re-Nylon використовує перероблену нейлонову пряжу Econyl, що є важливою еволюцією для Prada, яка впродовж минулого року зробила кілька кроків, щоб стати більш екологічно відповідальною корпорацією.

Цієї весни Prada запустила колекцію, пов’язану зі стабільністю, з міланським відділенням банку Mizuho, ​​який послідував за аналогічним 50-мільйонним кредитом у 2019 році з Credit Agricole. Ключова мета обох – оновити магазини Prada Group, щоб виграти сертифікацію LEED Gold або Platinum.

Re-Nylon дебютував ще в червні 2019 року з колекцією з шести сумок для чоловіків та жінок; перед нарощуванням більшої концепції включає жіночий одяг та чоловічий одяг, виготовлений з регенерованого нейлону.

Колекція Prada Re-Nylon 2020 – Фото: Prada – PradaДовгостроковою метою Prada є закріплення Re-Nylon як наступного кроку у стійкій розкоші – текстиль, який нескінченно регенерується без втрати якості. Всі аксесуари та одяг тепер мають логотип Prada Re-Nylon, трикутний логотип Prada, перероблений як брошка зі стрілкою. Забігаючи вперед, Prada планує перетворити весь свій нейлон на регенерований нейлон до кінця 2021 року.

З того часу, як рюкзак Prada з нейлонового габардину став сучасною іконою розкоші понад чверть століття тому, його унікальна тканина стала миттєво впізнаваною. Зносостійкий, але блискучий і витканий на шовкових ткацьких верстатах; в той час, як нейлоновий бренд Piuma – італійський для пір’я – це також вражаюче тонкий легкий нейлон з відчуттям шовку.

З використанням Prada Re-Nylon ці два матеріали були перероблені для XXI століття – і зобразилося в готовому одязі, який поєднує елементи спортивного одягу з розкішними силуетами. Серед основних моментів – однотонні шинелі для чоловіків, зашиті в тонкий ряд, стрункі коктейльні сукні та пальто-кокони для жінок, а також пуховики, брюки та шорти та футболки. Вшановуючи культовий нейлоновий рюкзак Prada 1984 року – перший крок нейлону в розкіш – сукні мають передні кишені, пряжки та лямки на ремінцях.

Один із найвпливовіших світових брендів аксесуарів, Prada також розробив нові ітерації своїх бойових черевиків та взуття Monolith, а також низькі та високі кросівки для взуття Re-Nylon. Re-Nylon також охоплює ремінці-сумки, рюкзаки, стилі крос-боді та архівний стиль Re-Edition, взятий з 2000 року.

Колекція Prada Re-Nylon 2020 – Фото: Prada – Prada

Будинок постачає проект із регенерованого нейлону, створеного шляхом перероблювання та очищення пластмас, зібраних з океанів, рибальських мереж, звалищ та відходів текстильного волокна у всьому світі. У процесі деполімеризації, очищення, а потім трансформації цей матеріал відновлюється і перетворюється на нову нейлонову тканину. Використовуючи Econyl, Prada сподівається зменшити внесок у глобальне потепління до 90% у порівнянні з первинною нейлоновою пряжею.

Крім того, Prada оновила флагмани в Нью-Йорку, Пекіні, Каннамі та Гонконгу, включивши багатоекранні інсталяції, відеошпалери та відеоарки, щоб зобразити всю концепцію Re-Nylon, деякі з яких зняла National Geographic. Колекція Prada Re-Nylon вже доступна в деяких бутиках Prada по всьому світу; через prada.com та через вибрані роздрібні магазини зі спеціальними спливаючими магазинами.

Джерело: fashionnetwork.