Логістика

Posti інвестує 100 мільйонів євро у зростання

14:38, 23/02/2021

Фінський постачальник поштових та логістичних послуг Posti інвестує в її зростання понад 100 мільйонів євро. Компанія дотримується нової стратегії, яка стосується посилок та потоків товарів. Вона хоче більше зосередитись на посилкових перевезеннях та логістиці у Фінляндії, Швеції та Прибалтиці.

Логістична компанія оголосила, що інвестує понад 100 мільйонів євро, щоб вона могла пришвидшити виконання стратегії та покращити взаємодію з клієнтами. Гроші будуть використані для розвитку компетенції посилок та електронної комерції та зміцнення мережі доставки.

Пості використає ці гроші для подальшого зміцнення своєї мережі доставки.

Посилковий рух у Фінляндії, Швеції та Прибалтиці

“Згідно з нашою новою стратегією, основою нашого зростання є посилка перевезень та логістика у Фінляндії, Швеції та Прибалтиці. На підтримку цього поштові послуги у Фінляндії гратимуть важливу допоміжну та допоміжну роль”, – пояснює компанія.

37 мільйонів євро вкладено в новий склад

Мільйони євро підуть на розширення мережі шафки для посилок, розвиток цифрових можливостей та збільшення можливостей сортування та розподілу.

“Крім того, минулого тижня ми оголосили, що Transval, яка входить до складу Posti Group, інвестує 37 мільйонів євро в новий склад”, – додає генеральний директор Турка Куусісто.

Пості каже, що його мета – стати сучасною компанією, що займається доставкою та дотриманням. “Ми створюємо нову цінність для клієнтів, охоплюючи та оптимізуючи ланцюжок створення вартості логістики електронної комерції від транспорту до складу та від сортування до доставки”.

Posti хоче стати сучасною компанією з доставки та доставки

Торік обсяги посилок у Фінляндії та Прибалтиці (Естонія, Латвія та Литва) зросли на 27 відсотків. Куусісто каже, що його компанії вдалося успішно задовольнити цей попит та масштаби. 

“Я переконаний, що у нас є все, що потрібно для побудови світлого майбутнього Пості. Але наступні кілька років будуть дуже вимогливими. Конкуренція в сегменті посилок буде жорсткою, і кілька компаній використовують свої переваги та зосереджуються на великих містах. Щоб задовольнити ці вимоги, ми постійно розвиваємо наші послуги, щоб покращити швидкість, доступність та забезпечити зручність та легкість для наших клієнтів”.

Джерело: ecommercenews.