Е-комерція

Поштові сервіси 52 країн відчувають потребу у розвитку е-комерції

12:05, 25/06/2020

За результатами останнього опитування, проведеного компанією Escher, пріоритетом для поштових операторів багатьох країн світу зараз є розвиток транскордонної електронної комерції. Escher працює як постачальник програмного забезпечення для онлайн-платформ поштових та логістичних операторів. Результати дослідження отримані в результаті опитування 129 респондентів з 52 національних поштових операторів з різних країн світу.

Як стверджують аналітики, останнім часом посилки та транскордонна електронна комерція виглядають як пріоритетний напрямок у розвитку бізнесу у цих структурах. Поштові оператори відчувають нагальну потребу в поліпшенні управління зростаючого трафіку від продажів в інтернет-магазинах. Особливу увагу, на думку фахівців, потрібно приділяти останній милі. 

За даними опитування, 83% респондентів уже запроваджували певні нововведення, щоб оптимізувати роботу у цій сфері, а також поліпшити якість ділового середовища. Респонденти підкреслили, що ситуація, що склалася під час пандемії, примушує швидше робити зміни, але процес був запущений ще років з п’ять тому. 

Також більшість опитаних вважають, що у майбутньому свою конкурентоспроможність збережуть лише ті поштові оператори, які зможуть диверсифікувати канали постачання. На їх думку, великий потенціал міститься у використанні штучного інтелекту. 

За словами генерального директора компанії Escher Ніка Маноліса, цей рік не подібний до жодного попереднього. У нас перед очима відбувається справжня революція у ланцюгах постачання, стверджує він. Адже 52% поштових операторів у світі вже використовують електронні платформи та аналітику даних для управляння логістикою, а ще 17% планують запустити інноваційні платформи протягом найближчих 12 місяців. Ситуація виглядає як справжній технологічний вибух. 

Джерело: logist