Події Е&L

Поліція Італії заарештувала субпідрядника Burberry

13:20, 15/06/2021

Компанія Samipell, заснована двома громадянами Китаю, використовувала 40 працівників з Китаю, Пакистану і Бангладеш, змушуючи їх працювати по 14 годин на день, виплачуючи за це по 40 євро.

Про це повідомляє телеграм-канал Fashin Law.

Samipell не працювали безпосередньо з Burberry, їх найняла компанія Tivoli Group, офіційний постачальник бренду. Хоча Burberry безпосередньо не замішані в цьому скандалі, Tivoli точно знали про умови праці. Під час розслідування поліція прослуховувала телефонні розмови, і один з китайців хвалився Tivoli, що при необхідності робочі будуть всю ніч фарбувати сумки Burberry Title.

Громадянам Китаю пред’явили звинувачення в трудовій експлуатації та податковому шахрайстві. Постачальники великих брендів часто залучають сумнівних субпідрядників, щоб укластися в стислі терміни і скоротити витрати. У 2019 схожі скандали потрапили Armani, Saint Laurent і Fendi, а місяць тому в Італії заарештували інших китайців, які відкрили подібну фабрику для Chloe. Арешт підрядників особливо цікаво виглядає на тлі нещодавніх заяв Burberry про плани стати повністю екологічними і sustainable до 2040 року.