Е-комерція

Pinterest запускає функцію віртуальної примірки косметики

12:26, 05/02/2020

Нова функція Pinterest дозволить користувачам приміряти помаду, перед тим, як купувати в магазині, такі як Estée Lauder, Sephora, bareMinerals, Neutrogena, NYX Professional Makeup, YSL Beauté, Lancôme та Urban Decay від L’Oréal. Щоб скористатися новою функцією, Pinners спочатку відкриє смарт-камеру Pinterest “Об’єктив” під час пошуку, а потім натисніть “Try on (Спробувати)”, щоб вивчити різні наявні відтінки помади. Щоб купувати продукти, просто проведіть пальцем вгору.

Інший спосіб доступу – це ввести терміни, пов’язані з помадою, в пошукову систему Pinterest – наприклад, «сливова помада» або «червоні губи», наприклад.

Pinterest каже, що вона не змінить вашу фотографію за допомогою розгладження шкіри або інших методів, тож ви можете бути впевнені в тому, як виглядає помада на вас. Крім того, ця функція інтегрована з існуючою особливістю тону шкіри Pinterest, так що користувачі можуть купувати подібні відтінки губ на тонах шкіри, які відповідають їх власним.

Хоча макіяж та краса – це тема, яку часто демонструють на таких платформах, як Instagram та YouTube, Pinterest також є вдалим місцем для тих, хто здійснює покупки краси та предметів особистої гігієни. За даними Pinterest, понад 52 мільйони людей щомісяця шукають та створюють модні образи на платформі в США.

Компанія каже, що започаткувала віртуальну примірку губної помади, оскільки це один з найбільш шуканих предметів, пов’язаних з красою на сайті.

Pinterest каже, що в майбутньому для помади буде додано більше косметичних товарів та категорій.

Однак у випадку Pinterest ідея полягає в тому, щоб привернути увагу покупців, перш ніж вони дізнаються, яку марку чи відтінок вони хочуть придбати, а потім дозволити їм експериментувати з різними відтінками, поки вони не знайдуть потрібну форму. Більшою метою є залучення покупців до Pinterest до того, як вони будуть готові набрати фірмове найменування на Amazon або Google, тому замість цього вони знайдуть свій шлях безпосередньо на сайт продавця через Pinterest.

Однак Try on не є рекламним продуктом для Pinterest, а також не має частки доходу від продажів, які він надихає. Натомість Pinterest продовжить монетизувати за рахунок реклами. Зважаючи на це, нова функція призначена для користувачів, які готові робити покупки. А це, в свою чергу, сприяє залученню тих брендів, які інвестують в рекламу на Pinterest.

Бренд-учасників може отримати інформацію про ефективність своїх торгових функцій, як-от приміряти. Але вони не збирають особисті дані. Ми розуміємо, що інформація про залучення та перетворення використовується в сукупності для надання відповідних рекомендацій користувачам Pinterest. (І користувачі також можуть відключити персоналізацію зі своїх Налаштувань, якщо вони захочуть.)

Нова функція “Try on (Пробуй)” запускається на Pinterest у США, на iOS та Android. Пізніше ця функція розшириться на міжнародному рівні, та більше платформ.

Джерело: techcrunch.