Події Е&L

Pinterest опублікував список трендів на 2021 рік

12:50, 22/12/2020

Pinterest оголосив передбачення трендів у різних галузях на 2021 рік. Як зазначає платформа, 8 з 10 прогнозів на 2020 рік збулися.

“Люди використовують Pinterest для пошуку ідей завтрашнього дня. Це означає, що ми знаємо, що буде далі. Передбачення від Pinterest – це не типовий звіт про тенденції. Це вікно у майбутнє від платформи, куди люди йдуть усе планувати”. 

Мода – новий тренд “athflow” поєднуватиме у собі спортивний стиль з елегантністю. Вільні штани, повсякденні комбінезони та оверсайз вбрання замінять спортивний стиль як новий повсякденний одяг. “Athflow” достатньо професійний для офісу, еластичний для заняття йогою і досить зручний для дивана.

Макіяж – “skinimalism”. Тренд на яскравий вечірній макіяж остаточно залишається в минулому. Актуальними стають натуральні та мінімалістичні образи, що дозволяють просвічуватися природній текстурі шкіри. Краса “без зусиль” набирає найбільше популярності.

Подорожі власним автомобілем. Пандемія коронавірусу істотно вплинула на чимало трендів, серед них – подорожі на власній автівці. У 2021 році автомобілі стануть новим “третім простором” для всього, від нічних побачень до кінозалів.

Духовність – магія, маніфестації, астрологія. Ці речі набирали популярності у сферах добробуту та самотерапії в останні роки, та у 2021 цей тренд стане ще більш глобальним. Журнали маніфестацій, позитивне мислення, гороскопи, духовні практики. Люди активно цікавляться сучасною містикою: дошка бажань, захисні кристали, карти Таро – усе це буде у тренді.

Їжа – пандемія не минула і цей тренд. “Сам собі шеф-кухар” стає головною тенденцією на наступний рік. Люди створюють справжній ресторанний досвід прямо у своїх домівках: це стосується як страв, так і декору.

Ще більше трендів на 2021 рік можна побачити на сайті Pinterest.