Е-комерція

Ксенія Савчук

Підсумки е-комерції та логістики 2020 року

17:39, 28/12/2020

2020 рік зробив усе для того, щоб увійти в історію. Запам’ятається двадцятий як рік самоізоляції, або щобільше – рік диджиталізації.

Саме так, бо за відсутності реальних контактів, майже всі сфери людського життя стали віртуальними. Пристосовуватися до карантинних реалій довелося і світовим рітейлерам. Хто не витримав випробування коронавірусом, а хто заробив більше ніж зазвичай?

Підсумки 2020 читайте в нашому матеріалі.

Під час весняного локдауну («Локдаун» став словом 2020 року – словник Collins) виграли ті, хто вже мав онлайн-магазини. Однак, програло масове виробництво. Протягом року своїх працівників звільнили такі компанії, як російські Wildberies, британські Marc Jacobs та Marks&Spencer, який також зачинив центр дистрибуції, французький рітейлер Ашан. Не витримали та служби доставки – в Україні збанкрутувала компанія “Ін тайм”, а у США звільнила свої працівників служба доставки Amazon. Теж саме трапилось і з доставкою їжі Uber Eats. Окрім цього Uber звільнив 400 офісних працівників у США та 3700 працівників по всьому світу. У грудні цього року, Coca Cola опублікувала заяву про звільнення 2 200 працівників.

Водночас глобальний світовий гігант е-комерції Amazon у березні заявив, що наймає 100 тисяч працівників.

Краху потерпіла й індустрія туризму. Так, особливо постраждали популярні сервіси для оренди житла, як Airbnb та Booking.com. Airbnb звільнив 1900 працівників у світі, тоді як Booking.com позичив у інвесторів $4 млрд, аби продовжити своє існування.

Фізичні магазини також зазнали значної поразки через пандемію коронавірусу. Багато магазинів були змушеними зачинити свої двері, серед них у березні італійський бренд Geox зачинив 80 магазинів, по 250 магазинів у зв’язку з коронавірусом та переходом в онлайн зачинили бренди H&M та Victoria Secret.

Тоді значно зросла кількість онлайн-продажів. Звичайно, віртуальний магазин не панацея для бізнесу, але вже зараз ми готуємось до чергового локдауну і висновок попереднього року – ваш бізнес можуть закрити у будь-який момент. Треба бути готовим шукати альтернативні умови збуту і пристосовуватись до нових реалій.

Також запрацювала доставка ліків в Україні. Нова пошта розпочала доставку медичних засобів з DOC.ua, а у квітні цього року Нова пошта доставляла ліки з apteka24.ua безкоштовно. Платформа Amazon запустила онлайн-продаж рецептурних ліків.

Логістичні компанії в умовах пандемії були вимушені проявити свою працездатність, аби підтримати людей, котрі бажали вчасно отримати посилки до свого дому. Компанія Meest зазнала значного прогресу в розвитку: у листопаді цього року та запровадила власну авіадоставку посилок із США в Україну, а раніше у квітні,  Meest запустила авіадоставку комерційних вантажів з Китаю в Україну. Також компанія збільшила кількість поштоматів по всій країні, і забрати свої замовлення можна у магазинах Prostor, АТБ, Сім23. На період свят компанія Meest дарує своїм клієнтам безкоштовну доставку.

Від початку впровадження карантину в Україні через пандемію коронавірусу компанія активно допомагала лікарням та почали Meest. У березні  Meest виділила 20 млн грн для лікарень Львівщини на боротьбу з коронавірусом, а у квітні компанія почала доставляти до Львова експрес-тести на COVID-19, а в липні Meest запровадила безкоштовну доставку з Apteka24, окрім цього у листопаді компанія Meest придбала для львівської лікарні надсучасну хірургічну систему Da Vinci.

Карантин став прискорювачем для розвитку сервісу доставки продовольчих товарів. Впродовж року інтернет-магазини запустили «Сільпо» і «АТБ». Окрім цього, в магазинах почали працювати безконтактна оплата. Як заявив дрогері-рітейлер EVA, онлайн-продаж в березні 2020 зріс на 680%.

Значна кількість магазинів заявила про перехід на онлайн продаж, серед наступних на інтернет-платформах: IKEA розпочала продаж на платформі Tmall у Китаї.

Найбільше в умовах жорстких карантинних обмежень постраждав малий бізнес. Втім, масштабні рітейлери теж переживають кризові часи. Так, група LPP (магазини Cropp, House тощо) розірвали 30% договорів оренди в ТРЦ.

Ще більше підприємців перейшли у нові соціальні мережі, аби там розшукати свого покупця.

В час пандемії коронавірусу люди намагаються мінімізувати свої фізичні контакти. Широкого поширення набувала безготівкова оплата. У травні мережа кав’ярень Starbucks відмовилась від готівки.

Месенджері також зазнали змін, в українському Viber запустили чат-боти для оплати товарів і послуг: магазин електронної техніки Фокстрот пропонує сервіс оплати покупок через чат-бот у Viber. У травні Facebook і Instagram запустили онлайн-магазини для бізнесу.

У травні ми розповідали, як COVID-19 змінив глобальні тренди рітейлу у 2020 році.

Варто нагадати, що нас чекає нове майбутнє, і якщо раніше е-комерція – це можливість скоротити час покупок то тепер – це необхідність для життя та здоров’я.

Освоюйте покупки онлайн та бережіть себе та рідних!