Логістика

Ксенія Савчук

Підсумки-2020. Як в пандемію розвивалися служби доставки

13:58, 14/01/2021

Пандемія 2020 року вплинула на багато сфер бізнесу, хтось опинився на межі закриття, у когось кількість користувачів і замовлень зросла в рази.

Додатки для доставки (зокрема, доставки їжі з ресторанів і магазинів) у 2020 році добре виросли по користувачах і кількості замовлень.

AIN.UA підбиває підсумки року і розповідає, як в пандемію змінювався ринок доставки в Україну.

За оцінками сервісу Glovo, український ринок доставки виріс у 2020 році в 6-7 разів в порівнянні з минулим роком. Glovo, за їхніми ж оцінками, лідирує на цьому ринку з часткою в 75-80%. Їх найближчі конкуренти – Raketa, а в майбутньому конкуренцію може скласти також сервіс доставки їжі від Bolt, який запустився в жовтні цього року.

«Якщо описувати 2020 рік для сфери доставки, найкраще для цього підходить словосполучення «бомба-ракета». Як не парадоксально, єдиним стримуючим фактором для розвитку доставки є нестача кур’єрів», – кажуть в Raketa.

Паралельно розвивалися сервіси, які займаються нересторанною доставкою. Це і Zakaz.ua, який возить продукти з супермаркетів, і Liki24, які доставляють ліки з аптек та у яких замовлення в карантин підскочили вдвічі.

Як відзначають в Glovo, через пандемію одноканальність для рітейлу стала новою нормою, тому змінилося ставлення рітейлу до сервісів доставки. Тільки доставка з супермаркетів за 2020 рік стрімко зросла, майже в 15-18 разів.

«Для ресторанів в поточній ситуації онлайн-канали, самовивіз та доставка стали єдиним способом гарантовано отримувати виторг», – зазначає CEO сервісу автоматизації замовлення та доставки їжі Dots Platform Ярослав Циганенко.

Великим плюсом для всього ринку стало те, що користувачі за час карантинів звикли замовляти їжу та інші товари через додатки. У Raketa відзначають, що пом’якшення карантину влітку трохи знизило динаміку зростання доставки, але сам зростання продовжилося. Ті клієнти, які вперше замовляли доставку в локдаун, продовжили користуватися сервісом.

Але не всі на цьому ринку в році, що минає було райдужно. Кілька сервісів не вийшли на прибутковість і закрилися. Наприклад, головний конкурент лідера ринку – UberEats – закрився в травні, через слабкі показники. У червні також оголосив про відхід з України сервіс Меnu.ua, з боргами близько $ 220. 000, які в компанії обіцяли погасити.

У сервісів, які добре виросли через карантин, теж не завжди справи йшли гладко. Співзасновник і керівник Liki24 Антон Аврінскій розповідав в інтерв’ю AIN.UA, що через різке зростання замовлень були операційні складності: не вистачало людей на їх обробку.

«Замовлень стало у 2 рази більше, але людей для їх обробки у 2 рази більше не стало. Тому довелося оптимізувати роботу всіх команд», – говорив він.

Лідера ринку, компанію Glovo, кілька разів за рік звинувачували в тому, що вона не виплачує гроші ресторанам (в самій компанії це заперечували).

Як змінювалися окремі сервіси доставки

Редакція AIN.UA попросила служби доставки розповісти, як пройшов рік для них, як росли замовлення, мінялася поведінка користувачів.

Як пережили рік з карантином в Glovo:

Розширювали зону покриття, почали підключати міста дистанційно. Всього з травня 2020 років запустили віддалено 11 міст.
Запустили «віддалені» функції: онлайн-чайові, безконтактну доставку, самовивіз.
Пандемія вплинула на поведінку користувачів. На початок червня число активних користувачів зросла на 30%, частота замовлень зросла на 20%.

У порівнянні з листопадом 2019 року середній чек на платформі виріс на 24%, кількість активних користувачів на 97,7%.
Зросла кількість cashless-операцій: до карантину співвідношення було 50% на 50%, в травні-листопаді було вже 64% онлайн-оплат і 36% готівкою. У компанії прогнозують, що цей тренд залишиться і надалі.
Підключали нових кур’єрів, одночасно зросла кількість заявок на підключення як кур’єра. Наприклад, за два тижні у квітні 2020 роки активних кур’єрів на платформі стало на 20% більше. У порівнянні з листопадом 2019 роки кількість активних кур’єрів зросла на 200,28%.
Як пережили рік з карантином в Raketa:
У компанії відзначають, що локдаун сильно підкоригував плани компанії. Наприклад, в Raketa планували запустити доставку продуктів не раніше 2021 року, але через попит під’єднали перші супермаркети вже у квітні, менш ніж за місяць.
Через такого режиму роботи штат кур’єрів і бек-офіс компанії за пів року виріс в 10 разів.

Якщо спочатку сервіс вів довгу підготовчу роботу з рестораторами по підключенню, то в перші дні локдауна «з’явилася черга з бажаючих», як відзначають в компанії.
Динаміку замовлень в цифрах в Raketa не озвучують, але відзначають, що вона була вибуховою, і потрібно було докладати зусиль, щоб встигати за попитом.

Як пережили рік з карантином в Zakaz.ua:

В середньому, компанія росте на 70% рік до року. Через карантин у 2020 році зростання сервісу склав близько 200% в порівнянні з 2019 роком.

З початком локдауна в березні кількість замовлень в перші тижні зросла на 74,5%. У компанії активно почали добирати кур’єрів і збирачів.
За травень-червень сервіс запустився ще в семи містах: Полтаві, Кривому Розі, Маріуполі, Миколаєві, Івано-Франківську, Чернівцях і в Рівному. Він підключав нові торгові мережі: «Восторг» (Харків) і VARUS (Дніпро).

У листопаді Zakaz.ua вийшов на ринок Узбекистану з компанією Makro.

У призначених для користувача звички в компанії відзначають, що навесні клієнти частіше вибирали товари тривалого зберігання, але влітку повернулися до звичних покупок. Середній чек змінювався незначно – в рамках 3%.

Удвічі зросла кількість користувачів мобільного додатка: на кінець листопада воно досягало вже 32% від загального числа.
Виріс штат компанії: в центральному офісі – на 20%, в магазинах на 37% більше збирачів і на 39% – кур’єрів.
AIN.UA також попросив компанію Dots Platform описати основні тенденції 2020 року в доставці з ресторанів. У компанії виділили такі тренди:

Зростає запит на безконтактне взаємодія між клієнтом і рестораном (онлайн-замовлення, онлайн-оплата, безконтактне отримання).
Велика кількість ресторанів вийшли в онлайн, при цьому зростання попиту – набагато менше зростання пропозицій. Все це створює підвищену конкуренцію на ринку, драматично зростає вартість маркетингу і вартість організації логістики.

Перша хвиля карантину збільшила попит на доставку продуктів в десятки разів. Сьогодні попит (в порівнянні з березнем-квітнем) сильно просів, але напрямок є досить перспективним.
Карантин вихідного дня подвоює кількість замовлень на доставку.
Середній чек залишився на приблизно тому ж рівні, що і до карантину.

AIN.UA попросив сервіси доставки зробити прогноз щодо розвитку цього ринку на 2021 рік. Основні озвучені тенденції виглядають так:

У 2021 році швидка доставка готової їжі з ресторанів виросте ще в 3-4 рази коштом зростання цифрових сервісів. В Україні ринок доставки ще маленький: близько 0,3 замовлення на людину в місяць, в порівнянні з 4,9 в Британії або 11,5 в Південній Кореї.
Триватиме зростання доставки з супермаркетів: в 6-8 разів. Багато ритейлерів і ресторатори будуть організовувати власні доставки. Виросте кількість закладів, які працюють в форматі dark kitchen.
Попит на доставку їжі та продуктів у 2021 році буде рости, навіть якщо пандемія закінчиться.

Джерело: ain.ua.