Е-комерція

Перехід до Інтернету, пов’язаний з Covid-19,затягнеться надовго

15:25, 02/07/2020

Досі триває дискусія щодо того, яким чином ще більший рух споживачів Великобританії до інтернет-магазинів стане, коли Covid-19 стане віддаленою, але неприємною пам’яттю. Але новий звіт дозволяє припустити, що він міг би змінити баланс між роздрібною торгівлею та електронними хвостами назавжди, ніж вважають деякі, і тенденція спостерігається в інших країнах Європи. 

Alvarez&Marsal та Retail Economics опитували споживачів у Великобританії та Європі та прогнозували, що 17,2 мільйона з них лише у Великобританії (це 25% від загального 66,6 мільйона населення) змінить спосіб їх постійні покупки. 
Хоча це пряма реакція на постійні побоювання щодо коронавірусу, очікується, що вони будуть довготривалими та сприятимуть росту в Інтернеті швидше, ніж це було б інакше.

Особливо важливим є те, що пандемія сколихнула цілу групу споживачів, які раніше були захищені в Інтернеті або дуже повільно переймали поведінку, таку як електронні покупки та електронний банкінг, і перетворили їх на Інтернет-перетворювачів.

І споживачі, які найбільше стурбовані ризиком Covid-19, також, швидше за все, переходять на Інтернет в довгостроковій перспективі – адже вони в чотири рази частіше це роблять, ніж широке населення.

У фінансовому плані цей перехід, ймовірно, додасть близько 4,5 мільярдів фунтів стерлінгів у Великобританії через роздрібні продажі в Інтернеті цього року, навіть у той час, коли багато споживачів стримують свої дискреційні витрати.

Ця зміна спостерігається також у всій Європі, коли навмисне скорочення фізичних покупок і збільшення інтернет-магазинів мають чітку кореляцію.

У Великобританії 35% споживачів кажуть, що вони скоротять частоту відвідування фізичних магазинів, а 34% частіше відвідуватимуть Інтернет. В Іспанії ці показники складають -37% та + 41%, тоді як у Німеччині -16% та + 23%. У Франції фізичні поїздки по магазинах скоротяться на 32%, тоді як 26% ​​частіше відвідуватимуть покупки. Для Італії показники становлять -44% та + 38%, тоді як для Швейцарії вони -18% та + 18%.

Що також цікаво, це те, що для всіх країн, окрім Франції, середня сума, яку споживачі скоротять за своїми операціями в магазині, менша, ніж середня сума, на яку вони збільшать свої онлайн-транзакції.

Не зовсім зрозуміло, чи виявлення в Інтернеті є надзвичайно зручним чи основним страхом перед Covid-19 є найсильнішим мотиваційним фактором зміни поведінки, але дослідження припускає, що це може бути останнім.

Наприклад, у Великобританії споживачі, мабуть, мають низький рівень впевненості в управлінні пандемією, що також може вплинути на їхню думку про те, чи варто купувати у фізичних магазинах найближчим часом. Близько 69% споживачів вважають, що офіційна реакція на вірус не була хорошою, а 55% все ще бачать ризик вірусу як високий.

Тож не дивно, що цілі 48% планують уникати зайнятих місць, таких як основні торгові центри, навіть при вживанні всіх заходів, які мають оператори торгових центрів та окремі магазини, щоб захистити клієнтів та персонал.

Це означає, що роздрібні торговці повинні пришвидшити свої плани щодо адаптації до нового роздрібного світу та забезпечити, щоб фізичні магазини змогли ще більше підтримувати інтернет-руку свого бізнесу, хоча ця картина все ще є невизначеною.

“Спосіб, який ми здійснюємо в магазинах, принципово змінився, і незрозуміло, як пил буде осідати”, – сказав Альвараз і керівник відділу реструктуризації Марсала Річард Флемінг.

Джерело: fashionnetwork