Е-комерція

Pandora вийшла на AliExpress

14:57, 24/03/2020

Велику частину прикрас бренду на майданчику складуть кільця – близько 40% від усіх товарів. Данський ювелірний бренд Pandora відкрив офіційний магазин на локальному маркетплейсі AliExpress. Перший час в ньому буде представлено близько 400 товарів, в планах – збільшити асортимент до 2000.

Близько 30% припаде на шарми, понад 10% – на браслети, решта – на сережки, намиста і підвіски. Всі товари можна буде замовити через сайт або мобільний додаток AliExpress. Також бренд Pandora бере участь у розпродажі «328», присвячений до 10-річчя AliExpress – близько 120 товарів будуть продаватися зі знижками. Покупці зможуть отримати замовлення у кур’єра, доставку забезпечує логістичний партнер маркетплейсу.

Зараз оборот від продажів прикрас на локальному маркетплейсі зростає мінімум на 10% щомісяця.

Аксесуари, в тому числі прикраси і ювелірні вироби, відносно нова, але швидкозростаюча категорія для локального маркетплейсу AliExpress. Зараз на неї припадає близько 25% обороту від усіх нових категорій, що розвиваються з минулого року. Крім аксесуарів, до них відносяться також товари для мам і малюків, краси та здоров’я, одяг і взуття.

Нагадаємо, IKEA вперше продає на чужому сайт Tmall в Китаї.

Джерело: new-retail

Мітки: