Е-комерція

Пандемія допомогла Alibaba досягти рекордної позначки в $1 трлн

12:38, 29/05/2020

Криза, викликана пандемією COVID-19, позитивно вплинула на стан Alibaba Group, пише Retail Detail. Загальний обсяг продажів товарів на платформі досяг історичного рубежу для компанії – 1 трильйон доларів. Таку мету компанія ставила перед собою п’ять років тому.

Кількість онлайн-замовлень в період з січня по кінець березня зросла на 19%. Крім того, карантин також приніс Alibaba безліч нових користувачів з менш розвинених районів Китаю, які тепер активно користуються онлайн-майданчиком. Серед них не тільки приватні особи, а й роздрібна торгівля, що включає невеликі місцеві магазини.

Річний дохід Alibaba склав $ 71 млрд. Компанія зуміла розширити клієнтську базу і додала до неї 960 мільйонів активних користувачів. Навіть в березні, коли відчувалися великі проблеми з доставкою, зростання обсягів продажів склав 22%. Компанія прогнозує, що виторг за 2021 фінансовий рік досягне позначки $ 91 млрд, оскільки Китай продовжує відновлюватися після пандемії та в країні поступово налагоджується не тільки робота підприємств, а й споживчу поведінку клієнтів. Крім іншого, все більше підприємств повністю переходить на онлайн-закупівлі необхідних товарів, оскільки в умовах карантину стало очевидно, що цей спосіб один з найбільш зручних і найменш витратних.

Нагадаємо, Alibaba використовує інфлюенсерів для розвитку брендів на платформі.