Е-комерція

Ірина Марушкина

Otto і ECE об’єднали оффлайн і онлайн покупки

15:15, 12/08/2019

Інтернет-магазин Otto і торговельна мережа ECE створили спільне підприємство Stocksquare, щоб з’єднати оффлайн і онлайн-покупки.

Мета проекту полягає в збільшенні продажів в торгових центрах ECE в автономному режимі та розширенні онлайн-асортименту Otto.

Otto.de і ECE входять в німецьку групу компаній Otto. ECE була заснована в 1965 році Вернером Отто, який раніше заснував компанію замовлення і доставки товарів поштою Отто в 1949 році.

Stocksquare

Щоб ефективного працювати в онлайн і офлайн роздробі, обидві компанії створили спільне підприємство Stocksquare. Ця нова компанія об’єднала магазини мережі роздрібної торгівлі з платформою Otto.de.

Stocksquare дозволяє покупцям зарезервувати товар в Інтернеті, а потім оплатити і забрати його в торговому центрі або ж купити щось в Інтернеті, а потім доставити товар з торгового центру на домашню адресу в той же день.

Доступно у всіх торгових центрах ECE

Нові послуги доступні у всіх 90 торгових центрах ECE по всій Німеччині. Проект стартує спільно з такими роздрібними мережами, як Marc O’Polo, Reno і Ulla Popken.

Планується доставка в той же день по Німеччині

Разом з каналом зв’язку між роздрібною і електронною комерцією, дві дочірні компанії Otto Group також планують запустити додаткові послуги, такі як загальнонаціональна доставка в той же день.

«У майбутньому покупки будуть відбуватися як онлайн, так і офлайн»

Генеральний директор Олександр Отто пояснює необхідність реалізації проекту, як те, що в майбутньому покупки будуть робитись як онлайн, так і офлайн. «Ми об’єднуємо два світи в один, і в такий спосіб розширюємо роздрібну торгівлю. Це дійсно чудовий новаторський проект. У цьому процесі ми можемо спиратися на наші давні партнерські відносини з великими роздрібними торговцями і нашу щільну мережу торгових центрів, а також на наш проект проекту Digital Mall».

Під час першої частини проекту клієнти можуть перевірити на Otto.de чи є товар в найближчому магазині. В даний час на сайті електронної комерції є близько 20 000 товарів. Згодом буде додано більше товарів, магазинів і партнерів.

джерело: ecommercenews.eu

Мітки: , , ,