Е-комерція

Ксенія Савчук

Осінь: час прикрашати саджанцями свій двір

13:12, 08/11/2021

Пізня осінь у саду – гаряча пора. Саме в цей час варто подбати про обробку саду від шкідників, утеплення дерев і чагарників, та підготовку рослин до зимівлі, а також для висадки нових.

Підбірка декоративних саджанців, що створять затишок на вашому подвір’ї, для яких найкращий час посадки – осінь. Садовий центр Fazenda пропонує саджанці, які можна придбати онлайн та оформити доставку Новою поштою.

Туя західна “Смарагд” – насичений смарагдовий колір хвої, який і зимою залишається зеленим, середня швидкість росту 20-30 см в рік. Можна висаджувати як поодиноко, так і масивними рядами для живоплоту. 2-річні саджанці в горщику Р9 (9х9 см), висотою 15 см з добре розвиненою кореневою системою. Доставка по Україні.Ціна: 30 грн/шт.

Туя західна “Danica” – найпопулярніша серед кулястих від природи форм туя невеликого розміру. Своєю формою викликає асоціації з їжаком або котом, які очікують, щоб їх погладили )) Хвоя дуже густа, приємна на дотик, з віком в ширину розростається більше (до 1-1.2 м) ніж у висоту (до 50 см), тому формою більше нагадує сплюснутий гарбуз. Формуючою стрижкою можна надати їй ідеальних форм. Не вибаглива у вирощуванні, добре росте на сонячних і напівсонячних місцях, з помірним поливом. Добре зимує, але, слід берегти її від скупчення маси снігу на ній, щоб не деформувалась крона. У продажу доступні рослини в горщиках об’ємом 3 л, висотою 20 см. Доставка по Україні.Ціна: 200 грн.

Ялівець прибережний “Schlager” – Хвойний чагарник з голками світло зеленого кольору, створює щільні килими, щільно прикриваючи землю. Плоди зеленого кольору з сизим нальотом. Виростає до 0,4 м висоти та близько 2 м шириною. Діаметр рослини 40 см. Доставка по Україні.Ціна: 135 грн.

Ялиця кавказька Нордмана – дерево мало відрізняється від ялиці білої, але вважається більш декоративним. Кора світло-сіра матова, спочатку гладка, у старих дерев розсічена на плитки або платівки, з невеликими тріщинами і еліптичними слідами від опалих сучків, ближче до землі — сіро-бура. Стовбур прямий, гілки трохи підняті. Гілки середнього ярусу горизонтальні, розташовуються щільніше, ніж у ялиці білої. Верхні гілки і висхідні, ніж у ялиці білої. Молоді пагони жовтувато-зелені, запушені, коротко-волосисті, рідше голі, блискучі, з великою кількістю сплячих бруньок, пізніше пагони коричнево-бурі, голі. Пагони блискучі, жовто-зеленого або світло-коричневого кольору, яйцювато-конічні, не смолисті, слабо запушені, іноді голі смолисті. Лусочки пагонів кілеваті і слабо-запушені, щільно прилягають один до одного. Хвоя сильно блискуча, темно-зелена, по краю загорнута вниз, з нижньої сторони сіра з двома білуватими смужками, на бічних гілках зростанні гребінчасто. На безплідних пагонах крім дворядних або дельтоподібно піднятих голокосту маються ще голки поздовжньо розташовані і притиснуті до пагонів, причому нижня сторона звернена до пагона, від чого голки біля основи скручуються. У ялиці європейської такого не спостерігається, у неї всі хвоїнки поздовжньо розташовані. Хвоя тримається 10-13 років. Хвоїнки завдовжки 15-40 мм, шириною 2,5-3 мм, притуплені, рідше виїмчасті, з борозенками з обох сторін, при розтиранні мають фруктовий запах, смоляні ходи в епідермісі. Цвіте у квітні — на початку травня. Чоловічі колоски червонуваті. Жіночі колоски утворюються тільки у верхівковій зоні крони дорослих дерев, мають зеленувате забарвлення, трохи опуклі з боків. Шишки великі, сидячі, до 20 см завдовжки і до 4,5-5 см ширини, яйцювато-довгасті, циліндричні, спочатку блідо-зелені, в більшості білі від рясних випотів смоли.

Діаметр 40 см. Ціна ялиці – 300 грн.

Такі рослини є найбільш популярними серед любителів оформлення кам’янистих садів, альпінаріїв і терас. Прикрасити свій сад свіжими зеленими насадженнями – це завжди чудова ідея.