Е-комерція

Ксенія Савчук

Онлайн-магазини з крутими шкарпетками

11:45, 24/05/2021

Мода на вишукані шкарпетки вже стала універсальною та завжди доречною, аби підкреслити будь-який образ. Пропонуємо Вам підбірку онлайн-магазинів з крутими шкарпетками для доповнення образу, щобільше усі представлені бренди – українські.

Sammy-icon

Почавши свою історію у 2013 році, сьогодні Sammy Icon – повноцінний бренд аксессуарів, відомий, у першу чергу, завдяки своїм яскравим шкарпеткам з розмаїттям оригінальних дизайнів та паттернів.

Працюючи над кожною колекцією, ми залишаємось вірними нашому головному принципу – робити яскравими звичні аксесуари. На нашому рахунку вже понад 200 дизайнів, а їх кількість неодмінно зростає від сезону до сезону. Продовжуючи розширювати лінійку дизайнів, ми постійно розширюємо лінійку товарів, надаючи простим утилітарним речам дух авантюризму та пригод.

Продукцію Sammy Icon можна зустріти більш ніж у 20-и країнах світу, серед яких такі лідери світової індустрії моди як США, Канада, Велика Британія, Німеччина, Нідерланди, Італія, Японія, Китай, Росія та інші.

За останні пару років ми встигли побувати на найбільших світових трейд-шоу: від NY Now у Нью-Йорку до головної європейської події у світі чоловічої моди – Pitti Uomo.

Вибір шкарпеток в них дійсно крутий: орієнтовна вартість пари 90-135 грн.

Griffon Socks – це сімейна справа з мрією створювати якісні та красиві шкарпетки в Україні

Історія виробництва налічує вже понад 12 років. Щоб закріпитися на ринку, засновникам довелося з головою зануритися у величезний світ виробництва панчішно-шкарпеткових виробів.

Зараз в створенні товарів Griffon Socks задіяно найкраще обладнання з Франції, Чехії та Італії. В якості сировини використовуються тканини найбільших українських, турецьких та європейських виробників. Весь процес виробництва проходить під пильним контролем кваліфікованих фахівців.

«Наш ідеальний носок проходить через кілька десятків рук», – пишуть на офіційному сайті компанії засновники. І в цьому відчувається дбайливе ставлення до свого дітища, а значить і до інтересів споживачів.

Shkarpetta

Команда Shkarpetta турбується про стиль та якість вашого повсякдення вже понад 2 роки. Ми створюємо не просто бренди одягу. Ми створюємо те, що підкреслює Ваш стиль. Можете бути впевнені, що над кожною шкарпеткою працює велика команда професіоналів. Shkarpetta ретельно підбирає матеріали, надаючи перевагу виключно м’яким зразкам, щоб створити максимально ніжні шкарпетки.

Контроль якості на кожному етапі дозволяє створити найбільш комфортні шкарпетки. Вони максимально ніжні, наче руки коханої та міцні, наче плече справжнього друга. У нас ви не знайдете екстраординарні принти, адже ми виступаємо за справжній стиль вузького кола тих, хто цінує свій імідж і хоче виглядати ідеально.

“Ми перетворили кожну шкарпетку у витвір мистецтва. Shkarpetta – єдині, варті ваших ніг”, – йдеться у них на сайті.

Dodo socks

“Dodo – це результат пошуку яскравих барв. Ми віримо, що шкарпетки є невіднятним елементом стилю кожного з нас, тому створили доступну альтернативу сірим будням. Наші кольорові рішення – це прояв індивідуальності, почуття гумору і… легкого фетишу”, – йдеться на сайті онлайн-магазину. По-одному можна придбати шкарпетки за 80 грн, а набори за 350.

Avesocks шкарпетки з Вашим обличчям

“Унікальні шкарпетки з: Вашим обличчям👩🏻, або вашого друга👨🏻 чи коханого\ї👩‍❤️‍💋‍👨, з вашим собакою🐕  чи котиком🐈 , а також з топовими персонажами з фільмів🃏🦸🦹 та ігор. Лише у нас різноманіття найкрутіших😎 фонів🖼️ та власне виробництво🏭 шкарпеток🧦(у нас є аж два види шкарпеток, щоб задовільнити всі Ваші потреби)”, – йдеться на сайті.